Plants vs. Zombies™ 2 – rośliny kontra zombiaki

Wściekłe roślinki z pomocą kosiarek, chronią dom przed inwazją umarlaków. Na trawniku przed domem stworzyło się pole walki pomiędzy roślinami, a zombiakami. Jeżeli lubicie gry strategiczne, powinno przypaść Wam do gustu terroryzowanie zombiaków za pomocą dość humanitarnych sposobów.

Plants vs. Zombies™ 2 to kolejna część gry, która w AppStore i w Google Play zyskała wielką popularność. Kupujcie nowe gatunki roślin, odkrywajcie egipskie krainy i rozprawiajcie się z umarlakami.

W grze będziecie mieć okazję na przechodzenie kolejnych leveli w walce z zombiakami. Nie zdziwcie się, jeżeli któregoś razu przyjdzie Wam zabijać umarlaki w iście egipskich klimatach.

Aby roślinki rosły, muszą mieć słońce. Promyki słońca można łapać wprost z nieba, bądź wyhodować roślinę (w tym wypadku słonecznik), który sam będzie wytwarzał słońce co pewien okres czasu. Kiedy zbierzecie odpowiednią ilość słońca, będziecie mogli sadzić rośliny. Część z nich będzie stworzona do tego, aby zabijać już martwe zombie, inne do tego, by przez kilkanaście sekund zatrzymać wroga w jednym miejscu, a jeszcze kolejne do tego, aby produkować potrzebne nam materiały.

I tak zielone plujki są najlepszym sposobem na walkę z zombiakami. Ustawcie je w rzędzie, aby każda kolumna była ,,obstawiona”. Dodatkowo poustawiajcie ziemniaki, które dadzą Wam chwilę czasu do namysły, unieruchamiając przeciwnika w jednym miejscu. W tym czasie zbierajcie promienie i kompletujcie kolejną armię, która ,,na tyłach” będzie bronić posiadłości.

Opisywana gra to klasyk i totalny ,,must have”. W drugiej części znajdziecie zupełnie inne światy, niepowtarzające się levele i nowoczesne gatunki roślin, z którymi do tej pory nie mieliście do czynienia. Polecam!

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Plants vs. Zombies™ 2PopCapGamesBezpłatneDownload

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button