Championship Karting 2012 – wygraj wyścig w gokarcie!

Zapaleńców, którzy uwielbiają oglądać formułę 1 nie brakuje. Oczywiście wszystko się dobrze składa. Każdy ma jakieś swoje ulubione programy. Wielu z was zapewne będąc dziećmi, czy nawet w chwili obecnej marzy o własnym gokarcie. Zapewne również nie jeden was takim gokartem, przynajmniej raz w życiu jeździł. Jednak jeśli nie macie takiej okazji, to może warto chociaż zagrać w grę, z tym właśnie motywem. Dlatego doskonale spisze się tutaj gra pod tytułem Championship Karting 2012.

 

W grze Championship Karting 2012 każdy z was może zostać prawdziwym mistrzem gokartów. Możecie udowodnić kto tutaj rządzi. Każdy z was może pokazać wszystkim, że jest prawdziwym, niepokonanym mistrzem. Gra ta jest naprawdę emocjonująca. Przede wszystkim możecie w nią zagrać dosłownie wszędzie. Wystarczy wam do tego celu jedynie wasz smartfon. Wasze umiejętności możecie sprawdzić na pełnych wyzwań torach, w dwóch trybach. Mianowicie w trybie turniejowym, a także szybkiej rozgrywce. Grając w trybie turniejowym, masz możliwość odblokowania nowych impres, a także całkiem nowych gokartów, natomiast jeśli chodzi o tryb szybkiej rozgrywki, to liczy się tutaj głównie zasada: kto pierwszy. Ten tryb pozwoli wam przede wszystkim na kształcenie waszych umiejętności. Wystarczy tylko pędzić przez tor, wyprzedzić wszystkich waszych rywali i zrobić wszystko by jako pierwszym znaleźć się na mecie.

Grafika jest naprawdę dobra, jeśli chodzi o tego typu gry. Dlatego też naprawdę cieszy oko i warto jest w tę grę zagrać. Muzyka również jest odpowiednio dobrana do całej gry.
Gra za 4,99 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button