Hunger Games: Catching Fire – Igrzyska Śmierci w wersji mobilnej

W grze Hunger Games: Catching Fire wcielamy się w postać Katniss Everdeen – głównej bohaterki książki Igrzyska Śmierci. Dziewczyna została wytypowana do wzięcia udziału w Głodowych Igrzyskach. Jej ojczyzną jest Panem – miasto znajdujące się w 12 dystrykcie. Dziewczyna biega po swoim miasteczku, zbiera potrzebne do przeżycia materiały i ucieka przed niebezpieczeństwem, jakie czyha tuż za nią.

Jeżeli czytaliście, lub oglądaliście Igrzyska Śmierci, a dodatkowo lubicie runnery, w których przez wiele godzin możecie wykazywać się swoimi umiejętnościami, nie macie się nad czym zastanawiać – pobierajcie Hunger Games.

Katniss Everdeen biega po Panem. Jej miasto jest w niebezpieczeństwie. Dziewczyna stara się zrobić wszystko, aby przywrócić je do łask. Kapitol nie daje jej, ani jej rodzinie żyć spokojnie. Główna bohaterka się nie poddaje – stawia czoła wszystkim przeciwnościom, jakie sprowadza na nią Kapitol.

W grze przyjdzie nam poruszać się postacią Katniss. Sterowanie jest standardowe – zmiana kierunku biegu – przesunięcie palca w odpowiednią stronę, wślizg – przeciągnięcie palcem w górę, podskok – w dół. Podczas gry będziecie mieć okazję na zbieranie różnego rodzaju fantów. Przydają się szczególnie wtedy, kiedy będziecie chcieli ulepszyć swoją postać.

Dziewczyna igrająca z ogniem nie boi się iskier, dlatego one są właśnie walutą w grze. Zbieracie je podczas biegu, a następnie wymieniacie na ulepszenia w sklepie dla gracza. Możecie z nich skorzystać także wtedy, gry Katniss ulegnie wypadkowi – odpowiednia zapłata powinna umożliwić powrót do gry w momencie, w którym nie poradziliście sobie z wyzwaniem.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button