AppSale – promocje w AppStore #58

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najlepszymi przecenionymi aplikacjami, jakie udało nam się wyszukać w iOS’owskim sklepie AppStore. W dzisiejszym odcinku cyklu AppSale znajdzie gry. Skupiamy się na rozrywce, abyście dzielnie mogli dotrwać do wiosny ;)

Co takiego pojawi się w tym wpisie? Pięć gier, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie spośród wszystkich przecen. Oto produkcje, jakie zagościły w recenzjach: BoatRescue, Bunny Escape, Fishbowl Racer, Wooden Labyrinth 3D, oraz Monkey Ninja. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić podczas testowania wymienionych aplikacji.

BoatRescue

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest być ratownikiem? WOPR świetnie sprawdza się szczególnie latem, kiedy to mało odpowiedzialni śmiałkowie wchodzą do wody pod wpływem alkoholu, bądź porywają się na głęboką wodę, gdy nie umieją pływać.Czasem dochodzi do wstrząsu termicznego, spowodowanego zbyt szybkim wejściem do zimnej wody po wcześniejszym wielogodzinnym opalaniu. Wcielcie się w postać ratowników i zadbajcie o bezpieczeństwo nad jeziorem.

Do wyboru macie 6 różnych łodzi ratunkowych – oczywiście tylko jedna jest odblokowana. Jeżeli wykażecie się swoimi umiejętnościami, będziecie mogli w późniejszym czasie skorzystać również z innych wodnych maszyn.

Waszym zadaniem jest ratowanie topiących się ludzi. Sterujecie łodzią za pomocą skrzyni biegów, która umożliwia poruszanie się do przodu i do tyłu, oraz kierownicą ze wspomaganiem. Od razu wspomnę, że należy poświęcić około 10 minut na przyzwyczajenie się do wyjątkowo delikatnego steru.

Kiedy będziecie mieć już opanowane pływanie, zaczniecie ratować ludzi. Strzałka na ekranie będzie Wam wskazywać kierunek, w którym znajduje się potrzebująca pomocy osoba. Gracie na czas, więc każdy uratowany ,,ludź” się liczy. Im więcej osób uratujecie, tym Wasz wynik punktowy będzie wyższy.

Podsumowując: przyjemna i odstresowująca gra, która umożliwia wcielenie się w postać ratownika WOPR. Jeżeli dodatkowo lubicie symulatory, powinniście świetnie poradzić sobie w grze. Przecena z $0,99.

Item not available.

 Bunny Escape

Króliczek znalazł się w niewiadomym sobie miejscu. Stwierdził, że aby się z niego wydostać, musi podążać za światłem. W grze będziecie mieć okazję na skakanie kudłatym, białym stworzonkiem i zbieranie marchewek, aby w efekcie dostać się do świetlnego wiru.

Sterowanie odbywa się za pomocą ,,naciągania” skoku. Przeciągacie palcem po ekranie, aby wyznaczyć tor skoku. Zawsze warto opracować go tak, aby po drodze bohater mógł zebrać życiodajne marchewki. Jeżeli nie uda Wam się złapać choćby jednej, będziecie musieli zacząć od nowa.

Podczas gry do Waszej pomocy mogą zostać dołączeni przyjaciele królika. Nie będziecie się nimi poruszać w stronę wyjścia, lecz mogą oni posłużyć Wam do niszczenia przekadzajek, jakie stoją na drodze do mety. Jeżeli zauważycie zielone rośliny, które osłaniają wir świetlny, będziecie musieli wymyślić coś, co sprawi, że zostaną zniszczone. W takim przypadku skuteczny jest czerwony kolega głównego bohatera, który tworzy swego rodzaju bombę.

Produkcja jest bardzo kolorowa i magiczna. Aż chce się patrzeć na ekran. Do przejścia jest bardzo dużo leveli, dzięki czemu możecie zapewnić sobie rozrywkę na długie godziny. Gra została przeceniona z $1,99 na zero.

Item not available.

 Wooden Labyrinth 3D

Macie czasami tak, że tęsknicie za grami z dzieciństwa? Pamiętacie metalowe kulki uwięzione w drewnianym, bądź plastikowym labiryncie? Trzeba było się mocno skupić, aby trafić do celu. Na szczęście powstała aplikacja, która dzięki swojej grafice 3D w fantastyczny sposób przypomina nam czasy dzieciństwa.

Zależnie od tego, jak odchylimy nasze urządzenie drewniany labirynt zmienia swoje nachylenie. W grze sterujemy metalową kuleczką, która na swój cel obiera dziurkę z charakterystyczną ikonką mety.

Podczas zabawy możecie skakać. Robicie to poprzez dotknięcie potrząsanie ekranem. Jeżeli zauważycie na planszy dziurki (tak, jak na obrazku wyżej), musicie wysilić się jeszcze mocniej, gdyż każdy kontakt z taką przepaścią powoduje cofnięcie do miejsca, w którym zaczynaliśmy.

Jeżeli lubicie klasyczne gry, które kiedyś były hitami, nie zastanawiajcie się nawet nad pobraniem Wooden Labytinth 3D. Gwarantuję, ze emocje będą większe, niż w jakiejkolwiek zaawansowanej produkcji. Przecena z $0,99.

Item not available.

 Fishbowl Racer

Rybka stwierdziła, że ma dość gnicia w swojej szklanej kuli. Dogadała się więc ze swoją kulą i stolikiem, na którym została postawiona. Od teraz, podczas nieobecności właścicieli będzie przemierzać cały dom w poszukiwaniu pysznych słodkości.

Zacznijmy od tego, że gra jest trudna. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że sterujemy nie jednym bohaterem, lecz dwoma. Pierwszym z nich jest rybka, która wyskakuje na naszą komendę z kuli, drugim natomiast wózek, który musi podążać za ciekawską rybką, aby ta mogła w przerwach między skokami zaczerpnąć trochę wody.

Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku prawej, lub lewej strony ekranu. Jedna strona odpowiedzialna jest za skok wózka, druga za skok rybki. O ile wózek skacze przez przeszkody na ziemi (meble, kwiaty i inne), o tyle rybka musi rozróżniać to, co jest dla niej bezpieczne, od tego, co może ją zabić.

I tak słodkości, które na obrazku mienią się kolorowymi trójkątami, są jadalne, a piłki i ciężarki – śmiertelnie niebezpieczne. Musimy mieć oczy dookoła głowy. Potrzeba kilkunastu minut na przyzwyczajenie się do sterowania dwiema postaciami.

Gra jest bardzo bardzo trudna, o czym wspomniałam wyżej. Wierzę jednak, że poradzicie sobie i będzie to dla Was kolejne przyjemne wyzwanie – polecam! Przecena z $0,99 na zero.

icon
Fishbowl RacerDonut GamesGames4,99 złDownload

 Monkey Ninja

Jesteście chętni na zabawną platformówkę, w której wcielacie się w postać małpy – ninja? Co powiecie na dziesiątki przeszkadzajek, które musicie w jakiś sposób przechytrzać? Prosta grafika i masa dobrej zabawy.

Zależnie od levelu, w grze zostają uruchamiane kolejne możliwości naszej małpy. Na początku spotkacie się z krótkim i długim skokiem. Oba skoki przydając się w etapach, w których przeszkody są poustawiane na różnych wysokościach.

W dalszych etapach zetkniecie się z pewnością z możliwości uśpienia swojej postaci, aby ta na chwilę się zatrzymała. Może to być przydatne w chwili, gdy chcemy przejść przez cyklicznie zapalający się laser. Z pewnością spotkacie się również z bananami, które spełniają taką samą rolę, jak uśpienie.

Gra nie jest jakoś wyjątkowo rozwinięta pod względem graficznym, przez co możemy się skupić jedynie na przechodzeniu do kolejnych poziomów. Im prościej, tym lepiej – w tym przypadku sprawdza się to fenomenalnie.

Jestem pewna, ze fani platformówek będą zachwyceni. Monkey Ninja to gra, która potrafi pochłonąć na wiele godzin. Poza całą masą leveli do przejścia, gracze będą mieć okazję na skorzystanie z achievementsów. Polecam! Przecena z $0,99.

icon
Monkey NinjaDonut GamesGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button