Angry Gran RadioActive Run – biegiem z dozymetrem!

Już jedna gra z wściekłą babunią pojawiła się na łamach naszego serwisu. Dziś prezentujemy wam odsłonę, która ruszy także na słabszym sprzęcie. Nie oznacza to, że gra ucierpiała na dynamice, co to, to nie! Zobaczcie sami!

Angry Gran RadioActive Run to kolejna gra z franczyzy żywej emerytki wyprodukowana przez Ace Viral, które ma już sześć pozycji o przygodach naszej bohaterki. W tej odsłonie babunia trafia do miasta, w którym coś idzie nie tak i wybucha wielka nuklearna katastrofa. Jednak nie ma czasu myśleć o tym, jakie przyszłe niekorzyści może nieść wszechobecna radiacja- trzeba biec przed siebie!

Oczywiście na naszej drodze staną wszelakiego rodzaju radioaktywne przeszkody, również obcych zainteresowała cała sytuacja nad miasteczkiem, bo zgromadzili się całymi rodzinami w spodkach. Naszym zadaniem jest przeskakiwać, bądź prześlizgiwać się pod przeszkodami, jakie staną na drodze wkurzonej kobiecie. I mimo, że brzmi to dość banalnie, wcale takie proste nie jest. Kombinacje przeszkód często są bardzo zawiłe, przez co skuchy zdarzają się bardzo często, co niestety nie jest wybaczane przez grę i etap musimy zaczynać od nowa.

A grać możemy w dwóch trybach – nieskończonym, w którym nasza wędrówka nie ma końca i jest stricte losowa za każdą podjętą próbą oraz misje, czyli etapy, które musimy przebiec w 100 procentach, żeby gra zaliczyła nam zwycięstwo. Odblokowywać podczaszabawy możemy różne stroje dla naszej bohaterki i właściwie tylko to- nie ma tu żadnych power upów, czy też super mocy, a szkoda.

Technicznie gra została przygotowana bardzo starannie. Mimo, że rzut 2d nie wymaga dużo, w modele oraz tło włożono dużo pracy,  przez co gra wygląda bardzo dobrze. Działa bardzo płynnie, a podczas pokonywania kolejnych przeszkód przygrywa nam dynamiczna melodyjka.

Ogólnie gra jest całkiem solidną porcją zabawy na paręnaście godzin. Potem niestety się nudzi, ze względu na brak jakichkolwiek urozmaiceń. 6/10.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button