Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #18

Postanowiliśmy w tym tygodniu przygotować dla Was zestawienie androidowych promocji nieco wcześniej, niż zwykle. Wszystko dlatego, że już jutro Walentynki, a z tej okazji w Google Play znaleźć można naprawdę sporą ilość godnych uwagi przecen. Z racji tego, że naszemu cyklowi Androidowe Okazje właśnie „stuknęła” osiemnastka możemy chyba trochę pomyśleć o miłości, prawda? Wy także pomyślcie i zastanówcie się, czy Wasz partner (bądź partnerka) nie ucieszyłby się z jakiejś fajnej gry na smartfona, która na co dzień jest bardzo droga.

Bag It!

bagit

Jeżeli narzekacie zawsze na brak miejsca w reklamówkach na zakupy, ta gra pozwoli Wam podszkolić się w tym fachu. Bo w Bag It wszystko sprowadza się do tego, że musimy umieszczać w torbie wszystkie dostępne w danej planszy produkty spożywcze. W trakcie wykonywania zadania należy pamiętać, by nasze „sprawunki” odwrócone były w odpowiednią stronę i nie zostały uszkodzone.

Produkcja oferuje nam trzy tryby gry. Mimo że chodzi w nich o coś zupełnie innego, zawsze walczymy o jak najlepszy rezultat. Maksymalną notą jaką można zdobyć w apce są trzy gwiazdki. Początkowo zobaczenie ich na ekranie nie sprawia większych problemów, z biegiem czasu widzi się je dużo rzadziej.

bagit1

Autorzy Bag It przygotowali w swojej produkcji dużo power-upów i innego rodzaju dodatków. Mimo że w Google Play dostępna jest darmowa wersja produkcji, tak naprawdę dopiero ta płatna pozwala nam dobrze bawić się w barwnym świecie produktów sklepowych przez długie godziny.

Zazwyczaj Bag It kosztuje prawie dwa dolary. Obecnie cena apki została obniżona o 50 procent. Pobierz Bag It! za $0,99 w Google Play.

My Date HD

W walentynkowym wpisie nie mogło zabraknąć aplikacji stworzonej z myślą o święcie zakochanych. My Date HD to bardzo dobrej jakości żywa tapeta, która przeniesie nas na romantyczną kolację przy świecach. Mimo że na pierwszy rzut oka, apka wygląda dość nieskomplikowanie, daje nam naprawdę ogromne możliwości personalizacyjne.

Dzięki opcjom dostępnym w My Date HD możemy ustawić wybrane przez nas zdjęcie z bliską osobą, które będzie wyświetlało się w tle, a także napisać dla partnera/partnerki jakąś dedykację. Oczywiście, nie zabrakło też innych funkcji, na przykład, umożliwiających aktywację latających wokół nas serduszek bądź bąbelków.

Choć nie jestem zwolennikiem żywych tapet, uważam, że My Date HD jest znakomitym narzędziem do tego, by zaskoczyć miłość swojego życia. Jak myślicie – jak Wasza sympatia zareagowałaby na nagłą zmianę wyglądu pulpitu z takiego zwykłego na romantyczny do potęgi?

My Date HD kosztuje na co dzień $1,99. Tylko do Walentynek można pobrać tapetę za połowę mniej. Czy warto, zdecydujcie sami. Pobierz My Date HD za $0,99 w Google Play.

Assassin’s Creed Pirates

Najnowsza gra cyklu Assassin’s Creed, w której – w przeciwieństwie do innych – przychodzi nam sprawdzić się w roli kapitana statku. Naszym celem numer jeden jest pokonywać każdą wrogą jednostkę, jaka odważy się stanąć nam na drodze. W trakcie gry mamy okazję ulepszać swoje oddziały, a także sporo kombinować z różnego rodzaju taktykami bitewnymi. Nie zabrakło też opcji modyfikowania statku.

Jak przystało na produkcję Ubisoftu, Assassin’s Creed Pirates zapewnia nam nieprzerwaną rozgrywkę przez wiele godzin. Oprawa audiowizualna aplikacji prezentuje się nienagannie. Wszystkie elementy wyglądają bardzo solidnie. Widać, że ktoś spędził nad nimi bardzo dużo czasu, za co należą się producentowi ogromne pochwały.

Jest to jedna z najgorętszych promocji tego tygodnia. Przeceną z $4,99 na $2,99 z pewnością warto się zainteresować. Szczególnie, gdy ma się sentyment do gier Assassin’s Creed. Pobierz Assassin’s Creed Pirates za $2,99 w Google Play.

Rayman Fiesta Run

Popularna zręcznościówka, gdzie przychodzi nam kierować sympatyczną postacią żyjącą w krainie pełnej latających, malutkich świetlików. Produkcja oferuje nam blisko 70 poziomów do przejścia, z których każdy kolejny jest coraz trudniejszy. Choć Rayman Fiesta Run z pozoru wygląda dość niepozornie, starcza na więcej niż tylko jeden dzień dobrej zabawy.

Poza pokonywaniem standardowych przeszkód, musimy w grze od czasu do czasu poradzić sobie z dużo bardziej wymagającymi bossami. W Rayman Fiesta Run nie zabrakło, rzecz jasna, także rożnego rodzaju ulepszeń do zdobycia, a także funkcji społecznościowych pozwalających nam na rywalizację mobilną ze znajomymi z Facebooka.

Graficznie najnowszy Rayman prezentuje się bardzo dobrze. Kiedy raz pokusimy się o włącznie gry, ciężko jest od niej odejść i opuścić zaprezentowany w niej świat. Jest to bez wątpienia kolejna zaleta produkcji.

Ile platformówka od Ubisoftu kosztuje normalnie? $2,99. Tylko teraz można mieć ją za $1,49. Pobierz Rayman Fiesta Run za $1,49 w Google Play

Crazy Taxi

Remake popularnej niegdyś gry, w której wcielamy się w postać szalonego taksówkarza, przed którym stoi jedno zadanie – zarobić w ciągu kilku minut jak najwięcej forsy. Rozgrywka w Crazy Taxi polega na przemieszczaniu klientów z jednego miejsca do drugiego. Do dyspozycji mamy czterech kierowców, którzy charakteryzują się innymi brykami i wyglądem zewnętrznym. Każdą z postaci możemy wykorzystać w dwóch trybach gry: Arcade Mode oraz Original Mode.

Produkcja od SEGI charakteryzuje się przede wszystkich świetną ścieżką dźwiękową,  która powinna przypaść do gustu miłośnikom różnych gatunków muzyki. Nie najgorzej jest także z wyglądem, który w porównaniu z oryginałem zdecydowanie zmienił się na lepsze.

Crazy Taxi kosztuje na co dzień $4,99. Obecnie można grę pobrać za $0,99. Czy naprawdę muszę Was przekonywać do tego, że warto? Chyba raczej nie. Pobierz Crazy Taxi za $0,99 w Google Play.

Office Story Premium

Na koniec coś dla osób, które mają (albo myślą, że mają) smykałkę do interesów. W Office Story Premium mamy okazję sprawdzić się w roli właściciela nowoczesnej korporacji. Nasze zadanie jest łatwe do wytłumaczenia, lecz trudne do zrealizowania. Musimy dbać o nasze biuro, pracowników, a także decydować się na różnego rodzaju ruchu, pozwalające na zarabianie ogromnych pieniędzy. Wydaje się proste, lecz naprawdę potrafi nieźle dać w kość i nauczyć pokory.

Wizualnie Office Story Premium prezentuje się nie najgorzej. Rzekłbym nawet, że jak na grę strategiczną – wygląda całkiem nieźle. Jeśli chodzi o dźwięki, ciężko cokolwiek stwierdzić. Myślę – mimo wszystko – że warto się zainteresować tą apką. Szczególnie jeśli lubi się inne produkcje z tego gatunku.

Autorzy gry nie postarali się o jakąś bardzo dużą przecenę. Cenę swojego dzieła obniżyli z $1,99 na $1,11. Nie zmienia to jednak faktu, iż warto o tym wspomnieć. Pobierz Office Story Premium za $1,11 w Google Play.

Na dziś to wszystko. Mamy nadzieję, że dzięki nam Wasze Walentynki będą jeszcze bardziej udane. Jeżeli czegoś w naszym zestawieniu – według Was – brakuje, dajcie nam znać w komentarzach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button