Crush the Spider – czy boisz się pająków?

Osoby, które nie boją się ohydnych pajęczaków, mogą pokusić się o zakup gry zręcznościowej, w której bliski kontakt z tą gromadą zwierząt będzie obowiązkowy. Jeżeli cierpicie na arachnofobię, możecie sobie odpuścić. Nie mówię tego w aspekcie jakości gry, lecz jej tematyki.

Crush the Spider to gra, w której zadaniem gracza jest uganianie się za pająkami. Dosłownie. Na ekranie widzicie trzy pająki z numerami na odwłokach. Musicie je pacnąć w odpowiedniej kolejności, aby uzyskać dobry wynik punktowy. W tym przypadku nie zabijamy zwierząt, jak to bywało w przypadku komarów – załóżmy, że je … głaszczemy. Brrrrrrr.

Na obrazku widzicie trzy pająki. Waszym celem jest kliknięcie w odwłok każdego z nich w odpowiedniej kolejności. Zawsze zaczynamy od jedynki i kontynuujemy przez dwójkę, aż do trójki.

Warto wspomnieć o tym, że na ekranie pająki są w ciągłym ruchu. Aby zmniejszyć iż żywotność, należy ,,ćlapnąć” minimum dwie istoty. Wtedy trzecia ma ograniczone pole do popisu, gdyż pajęczyna jest zablokowana. Sukces osiągamy wtedy, gdy uda nam się dotknąć ekranu w jak najbliższej odległości od odwłoka.

Nasze ,,pacnięcia” widoczne są dzięki czerwonemu krzyżykowi, który stawiany jest za każdym razem, gdy trafimy. Im dalej w levele, tym jest trudniej. Zwierzaki się zmniejszają, przez co jeszcze trudniej jest nam wycelować w poruszające się obiekty.

Czy gra jest warta wydania na nią prawie trzech dolarów? Ja, gdybym miała z własnej kieszeni wykładać pieniądze na tego typu grę, zastanowiłabym się porządnie. Jest tyle… ładnych aplikacji ze zwierzakami! ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button