Zabawne endless runnery

W kolejnym odcinku Pociągu do gier Damian przedstawił kolejne tytuły, które idealnie nadają się do krótkich rozgrywek w czasie podróży.

Zaczął od Sheep Happens endless runnera osadzonego w mitologicznych klimatach. Podczas gry wcielamy się w greckiego herosa Perseusza, któremu starożytny bóg Hermes sprzedał trefne latające sandały i teraz nasz biedny bohater nie może przestać biec. Nie pozostaje mu więc nic innego jak tylko próba doścignięcia oszusta. Na bieżni spoooro się dzieje. Będziemy zmuszeni omijać przeszkody i innych sportowców.

Ta gra z pewnością zagwarantuje nam wciągającą rozrywkę. Ponadto jest zabawna, ma oryginalny klimat i co nie mniej istotne jest darmowa.

Kolejny popularny runner to Zombie Tsunami. Jak można się domyślić po tytule, tym razem będziemy kierować hordą nieumarłych. Znajdujemy się w pewnym zainfekowanym mieście i nasze sympatycznie wyglądające zielone zombie po prostu biegną przed siebie starając się omijać przeszkody. Co jakiś czas na naszej drodze pojawiają się ludzie, wystarczy ich ugryźć i po chwili dołączają oni do naszych szeregów.

Ta gra niewątpliwie zasługuje na ocenę celującą. Podobnie jak w poprzednim tytule, tu również mamy do czynienia z dynamiczną rozgrywką, intuicyjnym sterowaniem i zabawną grafiką.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button