Celebrity Dentist – Lady Gaga i Bieber na fotelu dentystycznym

Pamiętacie niedawno dodawaną przez nas aplikację Monster Doctor? Co powiecie na to, aby dręczyć na fotelu znane osobistości, zamiast obleśnych potworów zombie? Twórcy aplikacji Celebrity Dentist proponują nam zabawę w stomatologa wielkich gwiazd. Jeżeli lubicie danego artystę – warto uwolnić go od cierpienia, jakim jest ból zęba, jeśli natomiast czujecie odrazę do pacjenta-celebryty – co stoi na przeszkodzie, aby go trochę podręczyć? :)

dent2

Naszym zadaniem, analogicznie do Moster Doctor, jest leczenie pacjentów w gabinecie dentystycznym. Pacjenci nie są przypadkowi – do wyboru mamy kilka osobistości odblokowanych, i kilka takich, które będziemy mogli wsadzić na fotel, po odblokowaniu levelu.

Gdy wybierzemy już swoją ofiarę, uczymy się używania poszczególnych urządzeń do leczenia. Każdy przyrząd służy do innego rodzaju ubytku. Do dyspozycji mamy kleszcze do usuwania martwych zębów, szczoteczkę do czyszczenia brudnych powierzchni, odsysacz ( gdy nam się gwiazda zbyt mocno zaślini), spryskiwacz z wodą do opłukania jamy ustnej, wiertło do drążenia w dziurach i inne podobne gadżety.

dent3

Podczas zabiegu gwiazdy zwykle płaczą i wydają typowo szpitalne dźwięki: jęki, stęki, chlipanie itp. Po udanym leczeniu otrzymujemy uśmiech i mamy szanse na odblokowanie kolejnego pacjenta.

Szata graficzna nie jest dopieszczona. Efekty dźwiękowe mogłyby być lepsze. Podsumowując: żadnych rewelacji – raczej poniżej przeciętnego poziomu.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button