Monster Doctor – pobaw się w lekarza!

Pamiętacie z dzieciństwa zabawę w doktora? Jednym może kojarzyć się to sprośnie, innym natomiast – i do nich się teraz zwracam, bardzo grzecznie. Sprawiało Wam wielką radość wbijanie ,,patykowych” igieł w ręce lalki, podłączanie kabli, jako kroplówek? A może boicie się dentysty? Na sam dźwięk wiertła dostajecie gęsiej skórki? Teraz możecie stanąć po drugiej stronie fotela! Zabawcie się w lekarza i dręczcie obleśne potwory!

doccc

 

Aplikacja umożliwia nam początkowo wybór dwóch pacjentów: Mummy i Zombie – kolejni dwaj ( Vampire oraz Snowman) są ,,zakłódkowani”. Gdy już zdecydujemy, nad którym ze stworów będziemy się pastwić, pozostaje nam tylko otworzyć jedne z dwóch drzwi – do gabinetu lekarskiego, lub do stomatologa.

I tu zaczyna się cała zabawa!

Na pasku dolnym, twórcy aplikacji umieścili przyrządy, którymi będziemy operować podczas leczenia pacjenta. W gabinecie dentystycznym możemy skorzystać z odsysacza, wiertła, czyścika, szczoteczki, pompki z wodą, pilnika itp. specjałów. Jeżeli któryś ząb zostanie wyrwany – wstawiamy nowy (wybrany przez nas).

doccccc

 

Gdy już wszystkie ząbki będą lśniące, dostaniemy szanse na ozdobienie zębów różnymi tatuażami np. wisienkami, diamentami itp. Końcowy etap stanowi domalowanie/doklejenie dowolnych elementów do naszego bohatera. Tu mamy dowolność.

Każdym ,,odnowionym” stworem możemy podzielić się za pośrednictwem Facebooka lub maila. Możemy zapisać obrazek na rolce od aparatu.

Efekty audiowizualne są na przeciętnym poziomie. Żadnych rewelacji, jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach.

Pobierz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button