One Mini – mniejsza wersja flagowca HTC

Szukacie telefonu, który będzie oferował takie same możliwości, co HTC One, lecz nie będzie kolosem ledwo mieszczącym się w kieszeni? Nie jesteście jedyni. To właśnie dla takich osób, jak Wy tajwański producent urządzeń mobilnych zaprojektował smartfon HTC One Mini, mniejszą wersję jednej z najbardziej znanych „słuchawek” świata.

HTC One Mini na zdjęciach ze swoim starszym bratem wygląda jak członek rodziny dryblasów, który w podstawówce postanowił zaprzestać picia mleka. Mimo że nowy smartfon rodem z Tajwanu nie może równać się gabarytami z Samsungiem Galaxy Note czy S4-ką, wydaje się być ciekawą propozycją dla osób, które chcą urządzenie wpisujące się w najnowsze trendy, jednak z drugiej strony duży ekran nie jest im zbytnio potrzebny do szczęścia.

Mniejsza wersja flagowca One będzie oferować swoim użytkownikom wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala, wyświetlający obrazy w jakości HD. W oficjalnej specyfikacji urządzenia czytamy, że we wnętrzu znalazło się miejsce na dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 o taktowaniu 1,4 GHz i 1 GB pamięci RAM.

Mini wersja HTC One wyposażona została w aparat robiący zdjęcia w rozdzielczości 4 MPx. Bereria w telefonie będzie miała pojemność 1800 mAh. Sporym minusem wydaje się 16GB-ajtowa pamięć wbudowana. Niestety, Tajwańczycy postanowili nie tworzyć slota na karty pamięci, co oznacza, że użytkownicy ich nowego sprzętu raczej nie będą mogli swobodnie dodawać plików do swojego gadżetu bez obawy o zapełnienie wolnego miejsca.

Opisywany w tym wpisie telefon ma trafić do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Póki co, nie wiadomo, ile będzie trzeba za niego zapłacić.

Jak Wam się podoba HTC One Mini? Skusicie się na niego? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button