The Great Jitters: Pudding Panic – budyń w nawiedzonym domu!

Lubisz labirynty? Jesteś mistrzem kombinatorstwa? Jeśli sądzisz, że tak – sprawdź się w Pudding Panic. Zielony budyń śmiga swoim wehikułem po nawiedzonym domu – od Ciebie zależy czy utrzyma swój pojazd na torach. Masz ochotę na trochę adrenaliny? Opisywana gra z pewnością Ci jej dostarczy – szczególnie, jeżeli będziesz grał w przyspieszonym tempie.

pani

Naszym zadaniem jest doprowadzenie, a raczej dotoczenie głównego bohatera do drzwi wyjściowych. Jak już wspominałam – poruszamy się w potwornym otoczeniu. Dziwne stwory, krzyki, wrzaski rodem z najstraszniejszego horroru.

Aby uciec z tego okropnego miejsca, musimy zabawić się w zarządce torów. Do dyspozycji mamy swego rodzaju zwrotnice, które umożliwiają nam zmianę przebiegu toru. Często się zdarza, że musimy reagować natychmiastowo, gdyż zza rogu, na drodze, którą planowaliśmy jechać, pojawia się potwór. Zetknięcie z nim grozi porażką. Aby tego uniknąć, musimy kliknąć odpowiednie rozgałęzienie toru, kierując Puddinga w przeciwną stronę.

paniccc

Podczas przejażdżki, zdobywamy różnego rodzaju przedmioty, które w dalszych etapach gry są niezwykle przydatne. Za każdy taki fant otrzymujemy sowite wynagrodzenie.

Ścieżka dźwiękowa gry jest rewelacyjna – niejednego przestraszy. Wprowadza w prawdziwie paniczny nastrój. Grafika na przyzwoitym poziomie.

Warto wypróbować grę.

Do kupienia w AppStore za $2,99.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button