Scare your family, czyli przestrasz swoją rodzinę…smartfonem

Chcecie dać nauczę młodszemu rodzeństwu, by nie bawiło się Waszym smartfonem bądź też sprawić psikusa rodzicom, którzy podczas Waszej chwilowej nieobecności lubią „przypadkowo” zajrzeć do skrzynki odbiorczej z SMS-ami? Mamy dla Was bardzo ciekawą propozycję. Pobierzcie na swój telefon aplikację Scare your family i sprawdźcie, co potrafi!

Aplikacja z tego wpisu, zgodnie z jej nazwą, to narzędzie, dzięki któremu Wasz telefon stanie się odstraszaczem nieproszonych „gości” w postaci członków rodziny i nie tylko (choć co do tego mam wątpliwości, o których na końcu). Mimo że tego typu programów jest w Google Play całe mnóstwo, Scare your family jest bardzo wysoko oceniany przez użytkowników Androida i właśnie dlatego postanowiłem go przetestować.

Jak działa program stworzony przez Just4Fun? Naprawdę bardzo prosto. Po jego uruchomieniu otrzymujemy panel z ustawieniami. Mamy możliwość wybrania obrazka, którym chcemy straszyć rodzinkę, dobrać odpowiedni efekt dźwiękowy i wybrać, w jaki sposób nasz mobilny straszek ma się uruchomić.

Jeśli chodzi o tę ostatnią opcję, mamy do wyboru aktywację czasową lub poprzez dotknięcie ekranu. Oczywiście, wszystko zależy od sytuacji, w jakiej przychodzi nam straszyć, jednak wydaje się, że to funkcja numer dwa jest dużo lepszym wyborem. Dzięki niej możemy, na przykład, w prosty sposób oduczyć młodszą siostrę, by nie dotykała telefonu, który do niej nie należy.

Scare your family testowałem na znajomych. Nie spodziewałem się cudów i moje oczekiwanie okazały się uzasadnione. Aplikacja w żaden sposób nie sprawiła, by ktoś głośno krzyknął. Co poniektórych widziałem lekkie zdziwienie, ale żeby ktoś mocno się przeraził? Nie, co to, to nie. Cóż, być może program działa tylko i wyłącznie na mamusie, tatusiów oraz braciszków i siostrzyczki?

Scare your family w Google Play (darmowa)

Ocena AppsBlog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button