Jurassic World – park rozrywki z gigantycznymi hybrydami

Jeżeli jesteście fanami gier strategicznych, a dodatkowo nie jest Wam obcy Park Jurajski, sprawdźcie jaką propozycję mają dla Was autorzy Jurassic World. Aplikacja autorstwa studia Ludia to połączenie strategii i bijatyką. Tworzenie nowych odmian dinozaurów, osiedlanie ich i dbanie o rozwój stanie się nie lada wyzwaniem!

Kiedy wejdziemy już do świata dinozaurów, będziemy musieli działać kompleksowo. Kompleksowość oznacza zarówno dbanie o posiadane już istoty, przeprowadzanie badań nad nowymi tworami, zajmowanie się unowocześnianiem budowli, oraz przede wszystkim – inwestowanie w bitwy pomiędzy różnymi gatunkami.

Autorzy Jurassic World zadbali o to, aby gracz mógł brać czynny udział w walkach pomiędzy dinozaurami. W tym celu wchodzimy na arenę i w pewien sposób sterujemy naszym podopiecznym, decydując o momencie ataku, zastosowaniu tarczy obronnej, czy tym podobnych.

Ważną rolę w grze odgrywa tworzenie hybryd. To właśnie miksowanie posiadanych gatunków pozwala na hodowanie stworzeń, których świat nigdy wcześniej nie widział. Takie nabytki mają ogromne szanse na zwycięstwo w bitwach i stanowią wielką atrakcję dla turystów.

By nasze dinozaury były odpowiednio silne i duże, musimy systematycznie ich doglądać i karmić. Pożywienie to głównie mięso, które albo produkujemy, albo wygrywamy w różnych questach. Im wyższy poziom zaawansowania, tym większe potrzeby żywieniowe.

Co jakiś czas konieczne jest dostawianie następnych konstrukcji w parku. To oczywiście nie jest darmowe i wymaga od nas nakładów finansowych. Możemy jednak poradzić sobie bez wykładania prawdziwych pieniążków – wszystko w ramach darmowe zabawy.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Jurassic World™: The GameJam City, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button