Flick Home Run – uproszczony baseball

Flick Home Run to całkiem udana zręcznościówka o ciekawym pomyśle, wykonana przez Infinity Pocket. To bardzo uproszczona wersja gry baseball sprowadzona właściwie do jednego jej elementu, który jednocześnie jest jednym  najważniejszym podczas całej rozgrywki. To odbicie lecącej piłki – oczywiście jak najdalej.

flickhomerun
A więc jak już wiecie, staramy się, by nasza piłka poleciała jak najdalej. Z prawej wylatuje w naszą stronę piłka. Wystarczy, że odpowiednio szybko i w dobrym kierunku przesuniemy palec i piłka poszybuje daleko. W tym przypadku nasz palec pełni rolę kija. Liczy się więc wyczucie, a opisać jak uderzać jest ciężko.

Odbicia musza być dostosowane do każdej z piłek osobno. Każda z piłek zachowuje się nieco inaczej. Jedne lecą trochę wyżej, drugie dalej i szybciej, jeszcze inne szybko opadają. Zadbano więc o jakotaką różnorodność. Do tego także 10 trybów rozgrywki: Minor & Major, Multiplayer, Moon-Star, zwykły trening, Bunt, Total, Faster & faster, Jiant, Cutter


W grze rozwijamy umiejętności, a między innymi moc uderzenia oraz celność . Wszystkie z nich rozwijać możemy po zdobywaniu kolejnych poziomów. Tak, za zdobyte metry oraz punkty otrzymujemy punkty doświadczenia.

Muzyka podczas pobycie w menu jest strasznie monotonna. Problem rozwiązuje uruchomienie rozgrywki, gdyż tam panuje kompletna cisza. Efekty dźwiękowe są dość dobre, lecz jednak brakuje w tle choć lekkiej przygrywki.
Ocena: 7/10.

Za darmo w Google Play oraz jednego dolara w App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button