Soccer Blitz – strzelanie do celu piłką do „nogi”

Myślisz, że potrafisz strzelać równie skutecznie, co najlepsi piłkarze świata? Przekonajmy się. Pobierz na swój telefon grę Soccer Blitz i sprawdź, jak wychodzi Ci strzelanie do celu.

W Soccer Blitz do naszej dyspozycji zostaje oddana plansza z piłką nożna i kolorową tarczą. Zadanie jest proste – trafić piłką do celu, to jest wspomnianej już tarczy, tyle razy, ile tylko jesteśmy w stanie.

Autorzy opisywanej gry przygotowali dla nas dwa tryby rozgrywki. W Blitz Mode staramy się zdobyć jak największą ilość punktów,  zdobywając po drodze przeróżne power-upy czy combosy. Killer Mode to natomiast wyzwanie dla piłkarskich hardcorów. Tutaj jedno „pudło” oznacza automatycznie koniec gry. Nie ma też w nim możliwości skorzystania z bonusów.

W produkcie mobilnym studia Jellyfisher kierujemy piłkę do celu przy pomocy ekranu dotykowego. Ważna jest zarówno siła z jaką „ciągniemy” futbolówkę, jak i miejsce, gdzie ją uderzamy. Aby uderzyć nisko, należy dotknąć piłki na górze i odwrotnie w przypadku wysokiego kopnięcia.

Plansz i rodzajów piłek jest całkiem sporo. Niestety, większość z nich jest dodatkowo płatna. Niemniej jednak nie wydając prawdziwych pieniędzy także można świetnie się bawić. Wpływa na to chociażby globalna tabela wyników. Nic bowiem tak nie mobilizuje do dalszych treningów, co rywalizacja z ludźmi z całego świata, prawda?

Oprawa audiowizualna Soccer Blitz na kolana nie powala. Jak graficzne prezentuje się gra sami widzicie, nie trzeba tutaj nic pisać. A dźwięki? Cóż, radziłbym raczej włączyć odtwarzacz i posłuchać swojej muzyki, niż „delektować” się tą, jaka wbudowana została przez ludzi z Jellyfishera.

Soccer Blitz do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button