Restaurant Story – poprowadź restaurację

Jeżeli lubisz gry, w których bicie rekordów nie trwa kilka minut, lecz uzależnione jest od wielogodzinnych, wielodniowych, a nawet wielotygodniowych zmagań, Restaurant Story z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jej twórcy prawdopodobnie uznali, że gracze wolą obserwować rozbudowę akcji każdego nadchodzącego dnia, podobnie jak w Simsach, czy Smurfach.

rest2

Nasze zadanie w opisywanej grze, polega na prowadzeniu restauracji. Nie jesteśmy jedynie właścicielami lokalu – dbamy o każdy wydawany posiłek z osobna. Musimy sprawdzać, czy podawane dania są świeże i odpowiednio przyrządzone.

W każdym etapie mamy do wykonania pewną misję. W pierwszym na przykład musimy zebrać określoną liczbę zadowolonych klientów i przygotować odpowiednie rodzaje dań na szwedzki stół.

rest3

Jeżeli klient nie będzie zadowolony, nie otrzymamy uśmiechu – nasza reputacja spadnie i będzie ciężka do odbudowania.

Każdy Czytelnik, który lubuje się w grach typu Smurfy, czy sadzenie roślinek w ogrodzie i czekanie na ich wzrost, powinien przetestować aplikację. Nie gwarantuję, że będzie zachwycony – efekty audiowizualne kuleją. Gra wymaga cierpliwości – oczekiwanie na każde danie waha się od minuty do kilku godzin (realnych).

Do pobrania z AppStore za darmo.

ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button