Blendoku, czyli zabawa odcieniami kolorów

Chcecie przekonać się, czy macie dar do rozróżniania nie tylko najbardziej podstawowych kolorów, lecz także ogromnej ilości ich odcieni? Najlepszym rozwiązaniem będzie pobranie na smartfona z Androidem gry Blendoku, o której jest ten wpis.

Blendoku jest jedną z tych gier, które teoretycznie nie należą do najtrudniejszych, lecz w praktyce potrafią przysporzyć niemałych kłopotów. Naszym zadaniem w opisywanej produkcji jest ułożenie w odpowiedniej kolejności różnych kolorów.

Co kryje się pod słowem „odpowiednia kolejność”? Ano to, że przychodzi nam umieszczać na planszy kolory od najjaśniejszego do najciemniejszego. Z pewnością nie byłoby to zadanie bardzo wymagające, gdyby pojawiał się kolor czarny, biały i szary. Tymczasem już na jednych z pierwszych leveli przychodzi nam uporać się z kilkoma odcieniami czerwonego czy żółtego. A to dopiero zabawa!

Autorzy Blendoku przygotowali dla nas ponad 400 leveli polegających na tworzeniu palet kolorów. Jest naprawdę bardzo pokaźna liczba, biorąc pod uwagę, że wszystkie z nich są całkowicie darmowe.

Z racji tego, że gra z tego wpisu jest produkcją z gatunku łamigłówek, niewiele można napisać o jej oprawie audiowizualnej. Dźwięki nie są najgorsze, ale przez kilka minut potrafią skutecznie umilić czas. Grafika, choć mało oryginalna, ma swój charakter, który może się podobać.

Blendoku za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button