The Tallest Ice Cream CS – lodowa wieża

Nie ma chyba na świecie człowieka, któremu choć raz nie marzyło się dostać niekończoną górę lodów w najróżniejszych smakach. Dziś

możesz spełnić swoje marzenie i samemu zbudować ogromną lodową wieżę!

Twórcami tej przepysznej gry są producenci z Prototype Interactive FZ LLC, którzy produkują aplikacje w szaleńczym tempie, co sprawiło że mają niewiarygodną ilość pozycji na swym koncie.

The Tallest Ice Cream CS jak sama nazwa wskazuje polega na ułożeniu jak najwyższej wieży z gałek lodów. Do pomocy mamy przedstawiony w tle wieżowiec, którym możemy się sugerować w układaniu. Budowanie lodowej konstrukcji wcale nie jest tu łatwe. Otóż, w górnej części ekranu mamy łyżkę z lodami, która porusza się w prawo i w lewo. Musimy w odpowiednim momencie dotknąć ekranu aby gałka lodów bezpiecznie wylądowała w wafelku.

Możemy tylko trzy razy spudłować. Jeżeli limit porażek nam się wyczerpie, gra niestety kończy się i budowanie należy zacząć od początku.

O grafice nie można tu chyba zbyt wiele powiedzieć, gdyż tło jest niezmienne a reszta jest całkiem znośna choć widać wyraźne niedociągnięcia. Przy większym ekranie pewne elementy byłyby nieładnie rozmazane. Natomiast muzyczka przygrywa nam bardzo wesoło podczas całego trudzenia się z lodami, dodając graczom energii do działania. Jeżeli komuś ewidentnie nie przypadłaby do gustu, istnieje możliwość całkowitego wyłączenia wszelkich dźwięków.

Cała gra nie jest taka zła. Oczywiście istnieje poważne zagrożenie, że takie budowanie wieży staje się w sumie dosyć monotonne po jakimś czasie. Jest dobra na parę rozgrywek.

Ocena końcowa : 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button