Sims Snap – nowa odmiana gry memory

0681540a-dcf1-45c7-8297-fa41a8ecfd19Jeśli ciągle sądzisz, że ta gra ma cokolwiek wspólnego z Simsami, to niestety się mylisz. Za pomocą tej aplikacji możesz poćwiczyć pamięć i uruchomić mózg podczas letnich upałów.

JavaLangIT jest twórcą tej klasycznej gry. Jako wydawcy dostarczyli użytkownikom Windows’a Phone dużą liczbę mniej lub więcej interesujących aplikacji, z których większą część stanowią gry oparte na klasycznej grze memory.

Sims Snap ma rzecz jasna banalne zasady polegające na odkrywaniu błękitnych karteczek, pod którymi ukryte są ikonki. Naszym zadaniem jest sparować wszystkie ukryte przedmioty w jak najszybszym czasie, przy popełnieniu jak najmniejszej ilości błędów. Głównym celem gry jest uzyskanie jak najlepszego wyniku podanego w czasie.

Autorzy przewidzieli, że gracze mogą posiadać różne poziomy zaawansowania w tego rodzaju grach, stąd też, aplikacja posiada aż 2 poziomy trudności. Trudniejsza opcja polega na większej ilości przedmiotów do odkrycia i połączenia.

Przechodząc do strony bardziej technicznej… Kartki odwracają się w zaskakująco wolnym tempie, przedłużając nam tym samym czas grania i uniemożliwiają szybkie rozwiązanie zagadki. Natomiast grafika jest poprawna i całkiem ładna. Gra ma ten plus, że jest przede wszystkim czytelna i starannie wykonana.

Producenci zastosowali całkiem dobry chwyt by pozyskać sobie odbiorców. W tytule umieścili nazwę znanej gry, która niestety nie ma z tą aplikacją wiele wspólnego. Przepraszam, ikonki do odkrycia pochodzą podobno z gry The Sims Social.

Jako zwyczajne memory ma dosyć mało opcji i urozmaiceń. Nie wątpię, że i tak znajdzie wielu fanów spośród wielbicieli The Sims.

Ocena końcowa : 5/10.                                                      

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button