Super Paper Pool – kwadratowy bilard

Jeśli typowe gry bilardowe zaczęły Was już nudzić, bo nie zaskakują niczym nowym, czas wypróbować grę o nazwie Super Paper Pool, w której będziecie musieli trafić do odpowiedniego miejsca…kwadratowymi bilami. A wszystko to po krętych stołach!

Super Paper Pool to nie jest zwykłym bilardem. To połączenie bilarda z mini golfem. Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest umieszczenie w odpowiednich miejscach kwadratowych bil. Utrudnień jest kilka. Po pierwsze, kwadraciaste elementy należy umieszczać w miejscach o takim samym kolorze, co one same. Po drugie, większość stołów jest pokręcona jak makaron świderki. Trzeba zatem nieźle się namęczyć, by wykonać zadanie w jak najlepszym stylu.

Do dyspozycji gracza oddano ponad 70 leveli. Nie przeszłam jeszcze wszystkich z nich, ale już teraz wiem, że gra nie należy do najłatwiejszych. Początki – jak zwykle – są proste. Z biegiem czasu zaczyna jednak robić się coraz trudniej. Jeśli zatem pobierzecie Super Paper Pool, przygotujcie się na godziny dobrej zabawy.

Sterowanie w grze jest mało skomplikowane. Wszystko zostaje wyjaśnione na pierwszym levelu, tak więc nie ma potrzeby, by wyjaśniać jego mechanikę w tym wpisie. Warto natomiast wspomnieć nieco o oprawie graficznej.

Mimo że po grach bilardowych nie spodziewam się zazwyczaj czegoś specjalnego, muszę przyznać, że Super Paper Pool uraczyło mnie swoim wyglądałem. W tle plansz umieszczane są barwne obrazki, dzięki czemu nie odczuwa się jakiejś specjalnej monotonii. Same levele są także podzielone na swego rodzaju rozdziały, co dodaje dodatkowego smaczku.

Super Paper Pool za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button