Dragon Story™ – wyhoduj smoczki

Dragon Story to kolejna z gier strategicznych, w której naszym zadaniem jest wyhodowanie całego stadka smoków i czerpanie zysków z opieki nad nimi. Gra umożliwia zabawę w niekończącą się, smoczą przygodę, dzięki rozbudowywaniu Dragonowego świata.

Każdy smok powstaje z jajka – nie wiedzieliście o tym? Czas się doszkolić! Kolor jajka informuje nas, z jakiego rodzaju smoczkiem będziemy mieć do czynienia. Wyhodowane i wypielęgnowane jajo umieszczamy na jednej ze smoczych wysepek, na której może dorastać i czuć się dobrze.

Każdego ze stworzonych smoków można rozwijać do czterech etapów. W każdym z nich, nasz podopieczny nabywa pewne niepowtarzalne i wyróżniające go umiejętności. Ciekawą opcją w grze, jest możliwość rozmnażania smoków pomiędzy dwiema rasami, dzięki czemu powstają smocze hybrydy o niezwykłych zdolnościach.

Aby smok mógł rosnąć (jak to dziecko), musi dostawać jedzenie. Jak wiadomo, jeżeli nie ma pieniędzy, nie ma też jedzenia. Musimy najpierw zarobić trochę złotych monet na podopiecznych, aby było nas stać na wybudowanie farmy, na której będzie rosło jedzonko dla milusińskich.

Ważnym etapem w grze jest wybudowanie zamczyska – czym byłby smok bez zamku?

Opisywana gra strategiczna może pochwalić się dobrą grafiką i efektami dźwiękowymi. Jest rozbudowana i solidnie wykonana. Polecamy!

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button