Celebrity Doctor – doktorze, boli!

Celebrity Doctor to kolejna, obok Celebrity Dentist aplikacja, umożliwiająca wcielenie się w postać doktora, pomagającego uchronić ukochanych pacjentów od ciągłego bólu. W przeciwieństwie do opisywanego ostatnio Celebrity Dentist – w Celebrity Doctor zajmujemy się stricte szpitalnymi przypadkami.

doc2

W aplikacji stajemy się lekarzami z prawdziwego zdarzenia. Do wyboru mamy dwójkę z czwórki pacjentów (dwóch ostatnich twórcy aplikacji zarezerwowali sobie na użytkowników, którzy opłacili dodatkowy, pełny ,,wypas” gry). Z czym przychodzą do nas cierpiący ludzie? W ciemno można powiedzieć: z bólem. Prawda jest jednak taka, że ból bólowi nie równy – będziemy musieli zając się diagnozą, zdecydować do której sali skierować pacjenta, oraz zając się profesjonalnie schorzeniem.

Rodzajów problemów zdrowotnych, z jakimi spotkamy się w Celebrity Doctor jest co najmniej kilka. Jednym z nich jest pogryzienie przez psa. Na ekranie widzimy cierpiącą dziewczynę, co zrobić, aby na jej twarz powrócił uśmiech?

Przede wszystkim wysłuchujemy, co pacjentka ma nam do powiedzenia. Następnie kierujemy ją do odpowiedniego pokoju zabiegowego. Jako, że problemem jest ugryzienie, konieczne będzie skierowanie do pomieszczenia w którym poza opatrzeniem rany, będziemy mogli założyć sterylny opatrunek.

Wybieramy więc pokój z pieskiem. Ranę dezynfekujemy, przecieramy gazikiem, a następnie smarujemy zranioną rękę płynem przeciwzapalnym i bandażujemy. Nasze zadanie jest skończone – możemy zająć się kolejnym cierpiącym człowiekiem.

Gra pod względem audiowizualnym prezentuje się mniej niż przeciętnie. Reklamy są dość częstym gościem aplikacji. Plusem może być to, że dzięki praktykom w takim mobilnym gabinecie, dowiemy się w jaki sposób postępować z niektórymi schorzeniami.

Do pobrania za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button