Hello Kitty Carnival – pomóż obsłużyć gości na przyjęciu

Hello Kitty wyprawia  wielki karnawał, czy podołasz zadaniu wprowadzania gości, obsługiwania ich, zabawiania, spełniania zachcianek i odbierania pieniążków za określone zakupy? Sprawdź się w roli gospodarza przyjęcia. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem – otrzymasz awans do kolejnego etapu, a tam dzieje się wszystko w jednej chwili – Twoje umiejętności zostaną wystawione na dużą próbę. Podołasz?

Jak już może się domyślacie, wcielacie się w postać gospodarza imprezy. Waszym zadaniem jest tworzenie, a raczej kupowanie straganów z odpowiednimi przekąskami, zaopatrywanie w najlepsze zabawy na świeżym powietrzu między innymi: trampolina, rodeo, budki z hot-dogami czy śmieszne karuzele.

Od tego, w jaki sposób będziecie dbać o swoich gości, zależy wynagrodzenie, jakie będziecie uzyskiwać (lub nie). Jeżeli gość ma ochotę na hot-doga, przeciągacie postać do odpowiedniej budki, następnie klikacie na dymek nad ludzikiem i kierujecie odpowiedniego członka obsługi, do zajęcia się przyjacielem. Po wszystkim, każdy kto przyszedł na zabawę, kieruje się do kasy, w celu uregulowania rachunku za zakupione przyjemności.

Jeżeli na czas nie będziecie otaczać gości opieką, będą wychodzić ze smutnymi minkami, przez co Wasze fundusze będą marne i ciężko będzie o zakup kolejnych budynków, czy unowocześnianie już powstałych. Wszystko jest w Waszych rękach.

Hello Kitty Carnival to zdecydowanie dobra gra dla dziewczynek, które lubią opracowywać strategię działania. Hello Kitty pozytywnie nastraja i uczy gospodarności pieniędzmi.

Gra do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button