Waterslide Extreme – basenowa zjeżdżalnia nad miastem

Zapewne większość z Was nie mogła oprzeć się pokusie wdrapywania się po basenowych schodach na ogromną zjeżdżalnie, aby otrzymać szansę na krótki ślizganie na zjeżdżalni umieszczonej w na wysokich stelażach. Twórcy aplikacji Waterslide Extreme stworzyli ślizgawkę, która wisi nad głowami mieszczuchów!

Jak się zapewne już domyślacie, Waszym zadaniem będzie manewrowanie ślizgającym się w rurze pływakiem. Do wyboru jest kobieta oraz mężczyzna. Ci, którzy mają chęć na ładne, damskie kształty niestety się rozczarują, bo postaci są niewyraźne :)

Kiedy wybierzemy już bohatera, nie pozostanie nam nic innego, jak poddanie się dobrej zabawie. Sterowanie ludzikiem odbywa się za pomocą poruszania urządzeniem, na którym gramy. Należy uważać, aby zbyt mocno nie przechylić sprzętu – w przypadku rur niezabudowanych, taki manewr mógłby zakończyć się tragicznie dla zjeżdżającego.

W grze należy zwracać uwagę na ilość zebranych fantów – staramy się wślizgiwać na korony, zielone kamienie, turbodoładowania oraz życiodajne serduszka. Musimy unikać krabów, oraz kaczek. Zderzenie z nimi spowalnia nasz ślizg i może zakończyć się utratą życia.

Aplikacja składa się z dziewięciu leveli – niestety. Dlaczego niestety? Bo to jedna z nielicznych, darmowych gier, w które chce się grać przez długie godziny. Miejmy nadzieję, że wkrótce doczekamy się następnych etapów.

Grę polecamy i zachęcamy do pobrania za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button