Cool Race – lodowy wyścig

Oglądaliście kiedyś Epokę Lodowcową? Macie sentyment do tego filmu? Co powiecie na ,,ścigajkę”, która prowadzi przez lodowy świat i umożliwia ślizganie do woli? Oczywiście nie zabraknie zmrożonego mamuta i wszędobylskich kostek lodu!

Do wyboru w grze mamy dwa tryby: multiplayer i singleplayer. Pierwszy z nich sprawdzi się najlepiej, gdy w pobliżu będziemy mieć osobę, która będzie chętna na lodową rywalizację. Jeżeli jednak przyjdzie nam grać w pojedynkę, w postać rywali wcieli się automat. Przeciwnikami w Cool Race są zwierzaki zamrożone w kostce lodu. Od naszego wyczucia i odpowiedniego sterowania Mamutem będzie zależało miejsce na podium, lub pod nim. Jeżeli już mowa o mamucie – to właśnie on jest głównym bohaterem opisywanej aplikacji i jego szanowną ,,osobistością” będziemy wygrywać wszystkie wyścigi.

Każdy wyścig jest punktowany – jeżeli do mety dojedziemy jako pierwsi – otrzymujemy trzy gwiazdki, jako drudzy – dwie, jako trzeci – jedną. Jeżeli zdarzy się tak, że będziemy ostatni – nie dostaniemy awansu do kolejnego levelu i będziemy musieli ślizgać się w jednym etapie do upadłego.

Sterowanie jest bardzo proste – wystarczy za pomocą jednego palca przeskakiwać nad przeciwnikami, spychać ich tą samą metodą, lub torować przejazd. Szata graficzna produkcji prezentuje się bardzo dobrze, efekty dźwiękowe są na przyzwoitym poziomie.

Gra sprawdzi się w rękach każdego – od najmłodszego, do najstarszego. Standardowa, kibelkowa ścigajka :)

Cool Race jest oczywiście do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button