Niezwykłe skrzynki pocztowe dla iOS!

W najnowszym odcinku „Operacji: Aplikacji” poznamy kolejne cztery apki. Na pierwszy ogień poszła mobilna wersja wideo-serwisu z wiadomościami, czyli NowThis News.

Co chwila powstają nowe mobilne agregatory newsów i aż trudno uwierzyć, że w tym segmencie aplikacji można jeszcze stworzyć coś oryginalnego. Podobno jednak twórcom NowThis News to się udało.

Tym co wyróżnia program nie są teksty, czy zdjęcia, ale materiały wideo. Wszystkie newsy zostały bowiem przedstawione w formie krótkich filmików. NowThis News to prosta, ale bardzo dobrze pomyślana aplikacja. Jeśli znudziło Wam się czytanie wiadomości, a znacie język angielski, to tym bardziej powinna Wam się spodobać.
screen2
Soundwave to z kolei społecznościowy program muzyczny, przeznaczony dla osób otwartych na poznawanie nowych brzmień. Jak wiadomo jest wiele podobnych aplikacji, jednak ta działa wyjątkowo sprawnie i pozwala nam sprawdzić jakich piosenek słuchali ostatnio melomani we wskazanej przez nas okolicy. Myślę, że przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki.

A na zakończenie odcinka – pojedynek. Jeśli przestała Wam już wystarczać zwyczajna skrzynka pocztowa dostępna domyślnie dla systemu iOS, to może zainteresuje Was możliwość uzupełnienia otrzymywanych wiadomości e-mail tymi, dostarczanymi za pośrednictwem kont społecznościowych. Oglądając odcinek dowiemy się, która z takich nietypowych skrzynek, Incredimail czy Cloze, spisuje się lepiej.

Kolejne apki poznacie w przyszłym tygodniu! A tymczasem – miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button