Pharaoh’s Way Slot – jednoręki bandynda w wersji starożytnej

Lubicie gry hazardowe, ale nie widzi Wam się wydawanie w nich własnych pieniędzy? Żaden problem. Z AppStore’a pobrać można całkowicie za darmo grę slotową o nazwie Pharaoh’s Way, w której wprawdzie nie można wygrać żadnej gotówki, ale można za to dobrze się przy niej bawić!

Pharaoh’s Way Slot to tak zwany jednoręki bandyta. Wiecie, dostajecie do dyspozycji automat z pięcioma „bębnami”, a Waszym celem jest zobaczenie kilku takich samych symboli w jednym rzędzie. Każdy spin zabiera Wam określoną liczbę creditsów. Ale to nic. W końcu każdy obrót to również szansa na zwycięstwo.

Z racji tego, że obracanie bębnami w automacie byłoby zbyt monotonne, gdy w grę nie wchodzą prawdziwe pieniądze, autorzy opisywanej gry postanowili przygotować kilka leveli. Poziomy odblokowuje się, wykonując różnego rodzaju zadania. Czasem wystarczy wykonać określoną liczbę spinów, a czasem zdobyć coś dużo bardziej skomplikowanego.

Chcąc zwiększyć swoje wygrane w wirtualnej walucie, możemy w Pharaoh’s Way Slot zagrać w karcianą mini gierkę polegającą na zgadywaniu, jakiego koloru będzie karta, która pojawi się na ekranie. Niewiele można dzięki niej zyskać, ale warto wspomnieć o tego typu dodatku i urozmaiceniu.

Pod względem graficznym Pharaoh’s Way Slot prezentuje się całkiem nieźle. Po tego typu grze nie spodziewam się nowoczesnego trójwymiaru, to chyba normalne. Chcę jednak, by gra nie raziła w oczy pikselozą i na szczęście tak jest, co można uznać za spory plus.

Pharaoh’s Way Slot do pobrania za darmo z AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button