Golf Star™ – mobilna gra w golfa na wysokim poziomie

Golf Star™ to jedna z najbardziej znanych gier sportowych w wydaniu online. Jeżeli mieliście kiedykolwiek do czynienia z golfem, praktyka na mobilnym urządzeniu z pewnością przypadnie Wam do gustu, szczególnie że pogoda za oknem coraz mniej sprzyja wysiłkowi fizycznemu na zewnątrz. Jeśli jesteście laikami w tej dyscyplinie portu – macie niepowtarzalną szansę na odkrycie swojego być może ukrytego talentu.

Aplikacja jest rozwinięta w każdą możliwą stronę. Wybieramy jedną z 6 postaci, jakie proponują nam twórcy produkcji i zaczynamy swoją przygodę z golfem. Cel jest jeden: stać się najlepszym. Poza świetną grafiką, mamy szansę na grę w warunkach bardzo zbliżonych do tych, które występują na polach golfowych.

W każdej chwili mamy wgląd w aktualną prognozę pogody, prędkość wiatru, wilgotność powietrza, oraz temperaturę. Dysponujemy piłeczką oraz kijem. Jak pewnie już wiecie, zadanie golfisty polega na takim uderzeniu kijem w piłkę, aby ta trafiła do dziurki usytuowanej gdzieś na polu.

Najwyżej punktowane są trafienia za pierwszym razem. Niestety – rzadko się zdarza, żeby taka sztuka nam się udała. Dzięki grze online, poznajemy nowych ludzi i możemy omawiać z nimi taktykę gry. Rywalizujemy z obcymi, bądź z przyjaciółmi. Nie ma również problemu z grą na jednym urządzeniu.

Jedyny minus aplikacji, to jej uruchomienie. Kilka razy musiałam grę pobierać i uruchamiać, aby w końcu otworzyła się w prawidłowy sposób. Albo wyskakiwały błędy uaktualnień, albo najnormalniej w świecie mnie wyrzucało. Potwierdzają to również inni użytkownicy aplikacji. Tak, czy inaczej – warto chwilę się pomęczyć.

Pobierz Golf Star™ za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button