RunCraft Thrones – gra o tron

Nie macie jeszcze dosyć gier w stylu Minecrafta? To dobrze się składa, bo mamy dla Was kolejną propozycję z kanciastą oprawą graficzną. Tym razem będzie to runner. Nazywa się on RunCraft Thrones i można pobrać go z Google Play za darmo.

runcraft1

W RunCraft Thrones wcielamy się w postać złodzieja, który pewnego dnia postanawia ukraść koronę królowi. Naszym celem jest uciec. Zadanie łatwe nie jest, a szczerze mówiąc – jest niewykonalne. Jak to zwykle w runnerach, biegamy przed siebie tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie i walczymy jedynie o to, by pobić własny rekord. Ostatecznie jednak zawsze gdzieś przychodzi nam się potknąć, a wówczas to władca jest górą.

Autorzy opisywanej produkcji nie bez powodu postanowili swoją grę wyposażyć w kanciastą oprawę graficzną. Muszę przyznać, że spodziewałem się dużo mniej ilości elementów wspólnych pomiędzy RunCraft Thrones a Minecraftem. Tymczasem obie gry wyglądają naprawdę bardzo podobnie, a dodatkowo w opisywanym mobilnym runnerze możemy zmieniać wygląd głównego bohatera, czego absolutnie nie brałem pod uwagę. 25 dodatkowych postaci to całkiem sporo, prawda?

runcraft

W trakcie gry możemy także kolekcjonować power-upy. Wprawdzie nie jest ich wiele, ale zawsze jakieś tam są, dzięki czemu rozgrywka nie robi się monotonna, a później nudna.  Podsumowując,  jeżeli lubicie gry w stylu Minecrafta – RunCraft Thrones to coś dla Was!

RunCraft Thrones do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close