Appendix Surgery – sprawdź się na sali operacyjnej

Marzyliście kiedyś, jako dzieci o karierze lekarza? Dzięki aplikacji Appendix Surgery, będziecie mogli sprawdzić, czy minęliście się z przeznaczeniem. Myślicie, że operowanie jest prostą sztuką? Nic bardziej mylnego. Ale żeby się dowiedzieć więcej, sami musicie przejąć skalpelowe stery.

Diagnoza, analiza krwi, wenflony, znieczulenia i operacja – takie zadania stawiają przed nami twórcy aplikacji Appendix Surgery. Jako, że wcielamy się w postać lekarza – wszystko musi być wykonane perfekcyjnie. Każdy nasz błąd może skutkować śmiercią pacjenta.

Załóżmy, że przychodzi do nas młoda dziewczyna z bólem brzucha. Twierdzi, że boli ją z prawej strony. Nasze podejrzenie od razu pada na wyrostek – ale jaki lekarz przeprowadziłby operację bez dokładnego badania? Kładziemy więc naszą pacjentkę na leżance i za pomocą dłoni, dotykamy różnych części brzucha, w celu znalezienia przyczyny bólu.

Potwierdzamy swoją teorię. Wszystko wygląda na zapalenie wyrostka. Pobieramy krew do badań – otrzymujemy zadanie analizy krwi. Gdy już tego dokonamy, przygotowujemy kobietę do zabiegu. Podajemy znieczulenie i zabieramy się do pracy.

Nasze narzędzia są typowo operacyjne: kleszcze, skalpel, odciągacze, nożyce, szczypce, szwy, igły, opatrunki. Podczas początkowego etapu, uzyskujemy informacje w którym momencie użyć określonych przedmiotów – później otrzymujemy wynik swojej pracy z ilością popełnionych błędów. Musimy się starać, aby wykonywać nasze zadanie perfekcyjnie, jak przystało na lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Gra od strony wizualnej nie prezentuje się źle, oczywiście można by było ją lekko podrasować, ale nie czepiajmy się szczegółów. Jeżeli ktoś ma ciągotkę do medycyny, z pewnością będzie zachwycony.

Appendix Surgery do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button