London 2012 – oficjalna gra tegorocznych Igrzysk Olimpijskich

Wczoraj zakończyły się piłkarskie mistrzostwa Europy, a to oznacza, że od dzisiaj większość z nas wróciła do codzienności i będzie – przed dokładnie miesiąc – musiała zapomnieć o sportowych rozgrywkach. Dlaczego przez miesiąc? Oczywiście ze względu na Letnie Igrzyska Olimpijskie, które rozpoczną się w sierpniu w Londynie. Tym, co ciężko będą znosić blisko trzydziestodniową rozłąkę ze sportową rywalizacją, chcieliśmy polecić w tym wpisie oficjalną grę tegorocznych IO – London 2012.

Początkowo myśleliśmy, że opisywana w tym wpisie gra będzie kolejną niewiele wnoszącą produkcją, której zadaniem jest reklamowanie dużej imprezy sportowej. Okazało się jednak, że London 2012 to naprawdę świetnie przygotowana produkcja, która powinna sprawić sporo frajdy wszystkim miłośnikom sportu na wysokim poziomie.

Do dyspozycji graczy w oficjalnej, olimpijskiej grze jest aż osiem konkurencji. Poza biegiem na 100 metrów bądź na 110 przez płotki, możemy w produkcie Neowiz Internet również spróbować swoich sił w łucznictwie, kajakarstwie, skoku o tyczce, a nawet pływaniu w dwóch stylach – motylkowym i dowolnym.

Co bardzo ważne, autorzy London 2012 nie wymagają od nas, byśmy od razu przystępowali do Igrzysk. Dlatego właśnie stworzono tryb treningu, dzięki któremu możemy przygotować się na właściwą, wirtualną imprezę. I choć ćwiczenie w grze mobilnej może wydać Wam się nieco dziwne, możecie nam wierzyć, że wygrywanie w większości konkurencji wcale nie jest takie łatwe, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.

To, co przede wszystkim zrobiło na nas wrażenie w opisywanym tytule, to bez wątpienia znakomita oprawa graficzna. Pełen kolorowy trójwymiar w London 2012 prezentuje się świetnie i powinien spodobać się każdemu, nawet temu, kto lubi od czasu do czasu trochę po grymasić w sprawie audiowizualnych efektów.

Oficjalną grę Letnich Igrzysk Olimpijskich możecie pobrać z Google Play. Produkcja jest całkowicie darmowa, tak więc zabierajcie się do ćwiczeń i zdobywania samych złotych krążków ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button