Fish Bowl Roll – wyroluj rybkę

Rybka w szklanej kuli nie ma zbyt ciekawego życia. Bohaterka Fish Bowl Roll w wyniku eksplozji w laboratorium, znalazła się w innym wymiarze, w którym może się poruszać nie tylko dzięki płetwom, lecz również za pomocą kuli, w której została uwięziona. Co powiecie na rolowanie rybki po świecie złożonym ze wstążek i dziwnych stworów?

Szanowna złota rybka stwierdziła, że nie będzie wiecznie pływać w akwarium – marzy jej się odkrywanie świata. Teraz dostała szansę na spełnienie swojego marzenia.

W grze sterujemy szklaną kulą. Robimy to wbrew pozorom, nie za pomocą poruszania urządzeniem, a przytrzymywania palca na prawej, bądź lewej stronie ekranu. Kula toczy się po kolorowych wstęgach. Jedne są szersze i pozwalają na więcej luzu, inne natomiast są tak wąskie, że szkło ledwo się na niej mieści i należy bardzo dokładnie operować przyciskami, aby nie spaść w otchłań.

Podczas przeprawy będziecie mieć okazję na zbieranie cukierków, które po dotoczeniu się do mety dają Wam dodatkowe punkty. Co jeszcze możecie spotkać na swojej drodze? Przede wszystkim czerwone stworki, które są śmiertelnym zagrożeniem dla rybki. Należy je omijać z daleka.

Jeżeli chodzi o efekty audiowizualne produkcji, nie mam się do czego przyczepić, choćbym bardzo chciała. Wszystko jest tak kolorowe i bajkowe, że człowiek się rozpływa. Do przejścia są dziesiątki poziomów różnorodnych pod względem trudności. Szczerze polecam każdemu!

Pobierz Fish Bowl Roll za $1,99 w AppStore.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close