Fast & Furious 6: The Game – szybcy i wściekli za kółkiem

Macie ochotę na samochodówkę ze świetną grafiką? Fast and Furious 6 serwuje masę wrażeń i pozytywnych emocji. Jeżeli jesteście gotowi na szybką jazdę z driftowaniem i pięknymi kobietami, pobierajcie.

Co takiego wymyślili twórcy opisywanej gry, że jesteśmy pod tak dużym wrażeniem? Od samego początku, gra zachwyca grafiką, każdy element jest dopracowany do perfekcji. Podczas gdy wyświetlają się nam znane twarze, co sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy grali w jakiś filmie.

Aplikacja zachęca nie tylko wizualnie, ale też dźwiękowo – odgłosy są typowo samochodowe, a nie wzięte ,,od czapy”. Nasze zadanie, jak można się spodziewać po samym tytule, polega na ściganiu się z innymi.

Do dyspozycji mamy wiele aut. Początkowo otrzymujemy jedno z nich – musimy się wykazać umiejętnościami driftowania i szybkiej reakcji, aby zebrać tyle kasy, ile potrzeba na zakup nowego auta, lub upgradowanie obecnego.  Za co otrzymujemy pieniądze? Przykładowo za wygrany wyścig, lub dobrze wykonane tricki.

Dodatkowym atutem gry, jest możliwość wyboru wielu tras wyścigu – z każdym levelem, możliwości jest więcej.

Fani samochodówek będą zachwyceni sterowaniem w grze. Odbywa się ono za pomocą naszych dłoni – konkretnie kilku palców. Interesują nas takie przyciski, jak gaz, drift i skrzynia biegów (góra, dół). Dzięki naszym umiejętnościom, możemy pokonać każdego przeciwnika. Ale proponuję zacząć od etapu wprowadzającego – nie bądźmy hop do przodu, bo gdy nie poznamy wszystkich tajników gry, możemy się nieźle zdenerwować na nieumiejętne korzystanie z możliwości F&F6.

Aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button