Foot Spa – paznokciowy zawrót głowy

Jeżeli szukacie typowo ,,dziewczyńskich” gier na swoje mobilne urządzenia, powinna przypaść Wam do gustu aplikacja Foot Spa. Nie zdajecie sobie nawet sprawy ile rzeczy można zrobić ze stopami! Zaciekawione?

spa2

Na samym początku otwieramy salon – sprawa oczywista! Teraz to my wybieramy klientki, nie one nas. Nasz salon jest już tak rozwinięty, że możemy przebierać do upadłego.

Do wyboru mamy trzy rodzaje karnacji: jasna, lekko opalona, czarna. Po każdym wyborze stopy, naciskamy przycisk ,,next”, przenoszący nas do odpowiedniego pomieszczenia w salonie. Skoro mowa o Spa, robimy wszystko, aby nie tylko paznokcie prezentowały się idealnie, ale również całe stopy. Zaczynamy więc od nałożenia maseczki na skórę i spłukania jej wodą. Następnym krokiem jest delikatne wytarcie różowym ręcznikiem. Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy z kolejnością wykonywanych zabiegów, w górnym prawym rogu zawsze widnieje instrukcja w czego i kiedy użyć.

spa3

Załóżmy, że skóra wygląda już idealnie gładko – kolejna sprawa to zmycie resztek lakieru do paznokci za pomocą wacika i zmywacza. Banał, prawda? Teraz przychodzi kolej na obcinanie, pilnikowanie i malowanie paznokci. Do wyboru mamy dziesiątki różnych lakierów i naklejek – możecie robić takie wzory, na jakie macie akurat ochotę.

Niewątpliwym minusem aplikacji są reklamy – wyświetlają się notorycznie na całą wielkość ekranu i wymagają naciśnięcia krzyżyka w celu pozbycia się natarczywego intruza. Poza tym aplikacja nie wygląda źle – dla miłośniczek lakierów do paznokci, będzie prawdziwym rarytasem.

Foot Spa do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button