Gry Kubusia 2 HD – zabawa dla całej rodziny

Jeżeli bywacie czasem w supermarketach, pewnie bardzo często spotykacie na swojej drodze napoje ze śmiesznym niedźwiadko-misiem na opakowaniu. Teoretycznie przeznaczone są dla najmłodszych, jednak z pewnością znajdzie się nie jeden dorosły ,,kubusiopijca”. Co powiecie na aplikację, dzięki której Wasze dzieci będą mogły w bardzo kolorowy i zabawny sposób uczyć się otaczającego ich świata?

Gry Kubusia 2 HD to propozycja dla młodych poszukiwaczy przygód. Jeżeli Wasze pociechy lubią bawić się Waszymi ,,iSprzętami”, z powodzeniem możecie uruchomić im opisywaną w tym poście grę, bez obaw o fabułę – zero przemocy i rozlewu krwi. Gra stworzona z myślą o najmłodszych.

Do wyboru mamy dwie zabawy: puzzle oraz nutki. Pierwsza z nich, czyli puzzle, podzielona jest na dziesiątki etapów. Przygodę rozpoczynamy z czterema puzzlami o dużej wielkości – jeżeli uda nam się ułożyć je w prawidłowy sposób, zostajemy nagrodzeni odpowiednimi dźwiękami. Każdy kolejny etap wymaga skupienia. Gra zdecydowanie rozwija umiejętności logicznego myślenia.

Drugą opcją są nutki – na ekranie widzimy kilkadziesiąt pustych kwadratów. Kiedy naciśniemy kilka z nich, powstaje melodia – tylko od nas zależy, jak będzie brzmiał cały utwór. Możemy bawić się bez końca.

Jak już wspomniała wyżej, aplikacja jest kolorowa i prosta – idealna dla małych dzieci (wiek ok. 3-7 lat), które nie powinny na tym etapie rozwoju mieć kontaktu z przemocą, czy erotyką.

Pobierz Gry Kubusia 2 HD za damo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button