Kawały i Dowcipy – kupa śmiechu w jednym miejscu

Kawały i Dowcipy to kolejna aplikacja zawierająca zbiór tysięcy śmiesznych historyjek. Jakiś czas temu opisywaliśmy podobny program o nazwie Polskie Dowcipy – jesteście ciekawi która apka wypadła lepiej?

kawa

Podobnie jak w Polskich Dowcipach, Kawały i Dowcipy mają podobną konstrukcję – zestaw kategorii tematycznych kawałów, wyświelonych na głównym ekranie. Wydaje się, że opisywana dzisiaj aplikacja proponuje dużo więcej zabawnych opowiadań, niż jej poprzedniczka.

Jak można się domyślić, w aplikacji znajdziemy wiele rodzajów dowcipów – i tutaj przykładowo: restauracje, o wojsku, o wariatach, o strażakach, o rolnikach, o polityce, o Polakach, Szczyty, u lekarza, bajkowe i wiele, wiele innych.

Ciekawą rzeczą, która odróżnia Kawały i Dowcipy od PD, jest możliwość dodawania żartów przez użytkowników aplikacji. Na samej górze ekranu, wyświetla nam się zakładka ,,od użytkowników” – znajdziemy w niej kawały, które dodały osoby posiadające już apkę na swoim ,,iSprzęcie”. Oczywiście po pobraniu programu, dołączamy do szanownego grona użytkowników, i mamy szansę na wstawienie czegoś swojego – skopiowanego z jakiejś strony, lub napisanego dzięki własnej wyobraźni.

kawał

Szata graficzna nie potrzebuje poprawek – wszystko jest przejrzyste i proste. Na ekranie z treścią kawałów wyświetla nam się śmieszny ludzik z kilkoma włosami na czuprynie.

Która aplikacja wypadła naszym zdaniem lepiej? Wszystko wskazuje na to, że ta opisywana w dniu dzisiejszym ze względu na możliwość dodania czegoś od siebie, oraz na większą ilość kategorii tematycznych.

Kawąły i Dowcipy w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button