Siege Hero, czyli iPhone’owy odmiennik Angry Birds

Gra Angry Birds już na pewno na dobre zadomowiła się na kartach pamięci większości tabletów i telefonów. Teraz czas na coś zupełnie innego, choć może nie do końca. Od jakiegoś czasu użytkownicy urządzeń z systemem iOS mają okazję ściągnąć sobie grę „Siege Hero”, w której podobieństw do popularnych „Ptaków” jest co nie miara.

Jeśli ktoś grał już w Angry Birds, zasad gry w Siege Hero z pewnością poznawać nie będzie musiał. A wszystko dlatego, że „Siege Hero” jest rażąco podobne do wściekłych ptaków. Jedyne, co odróżnia obie te aplikacje, to główni bohaterowie.

W grze na system iOS, jak sama zresztą jej nazwa wskazuje, nie będziemy już mieli bowiem do czynienia z ptakami czy świniami, lecz ludźmi.

Dla osób grających w Angry Birds początkowo kłopoty sprawiać może sposób strzelania, gdyż w Siege Hero strzelamy do naszych wrogów nie z boku (jak to miało miejsce w Birdsach), lecz z przodu. Do widoku można jednak szybko się przyzwyczaić, a nawet stwierdzić, że patrzenie zastosowane w Siege Hero jest o wiele lepsze, w porównaniu do Angry Birds.

Podobnie jak we Wściekłych Ptakach, także i w Siege Hero znajduje się wiele poziomów (obecnie 200, choć producenci zapowiadają aktualizacje), a każdy następny to dla nas szansa na zdobycie nowej broni.

Na koniec warto dodać, że Siege Hero różni się od Angry Birds także i tym, ze nie jest grą bezpłatną. Cena tej sympatycznej gry na iPhone’y i iPady nie jest jednak wygórowana, gdyż wynosi zaledwie 0,79 €.

Siege Hero można pobrać z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button