Legimi – najlepsza polska aplikacja do czytania e’booków

Mimo że nie wszystkim przyjęcie tej wiadomości przychodzi łatwo, pewne jest jedno – za jakiś czas na całym świecie papierowe wydania powieści czy gazet będą jedynie antykami. Do akcji wkraczają bowiem e’booki, czyli elektroniczne książki, dzięki którym możemy czytać swoje ulubione pozycje bez targania ze sobą ich ciężkich papierowych wydań. Jeszcze do niedawna polscy użytkownicy Windows Phone nie mieli okazji korzystania z polskojęzycznej aplikacji do e’booków. Teraz jednak się to zmieniło, bo dostępny jest już program „Legimi”.

Aplikacja „Legimi” to nie tylko czytnik e’booków, to także wirtualna księgarnia, w której bez większych problemów możemy zakupić książkę lub też gazetę. Jedyne, co musimy zrobić, to założyć konto na stronie Legimi.com i rozpocząć poszukiwania interesującego nas dokumentu.

Choć „Legimi” nie jest programem bardzo potężnym, bez wątpienia posiada ogromną ilość funkcji, których pozazdrościć mu może nie jeden anglojęzyczny wirtualny przyjaciel po fachu.

Bardzo ciekawą opcją oferowaną przez Legimi jest między innymi zmiana czcionki w czytanej pozycji. Niektórych zainteresuje z pewnością fakt, iż polska aplikacja do czytania e’booków daje także możliwość czytania w trybie nocnym, dzięki czemu nasze oczy są mniej zmęczone, a i komfort czytania jest zdecydowanie większy.

Twórcy „Legimi” nie zapomnieli także o osobach lubiących korzystać z serwisów społecznościowych. Używając „Legimi” możemy bowiem kopiować ciekawe – według nas – cytaty i bezpośrednio publikować je na Facebooku.

Na koniec warto dodać, że „Legimi” to aplikacja darmowa, oferująca również sporą ilość bezpłatnych książek i innych elektronicznych dokumentów tekstowych.

Plik instalacyjny do Legimi na Windows Phone można znaleźć TUTAJ

Z tej ciekawej aplikacji mogą jednak korzystać także użytkownicy Androida i systemu iOS

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button