Multikino – kup bilety za pomocą smartfona

Ostatnio do kina chodzi coraz mniej ludzi. Zdecydowana większość woli obejrzeć film we własnym, domowym zaciszu, gdzie nikt nie przeszkadza, można sobie pauzować, robić przerwy i wygodnie rozsiąść się w fotelu bez wszechobecnego zapachu popcornu i przeróżnych sosów czy innego jedzenia. W dobie ogromnych telewizorów, szybkiego Internetu i potężnego sprzętu audio nie trzeba ruszać się nawet z domu, by przeżyć choć namiastkę tego co na wielkim ekranie. Mimo wszystko warto czasem wyjść choćby z kimś na film, bo wrażenia z kina są zwykle zdecydowanie lepsze.

Multikino wydało aplikację, która pozwala nam na zakup biletów z poziomu smartfona. Pozwoli to na uniknięcie długich kolejek, które czasem pojawiają się, gdy chcemy zakupić wejściówki. Przed wejściem na salę wystarczy pokazać odpowiedni kod, który wyświetli smartfon i zostaniemy wpuszczeni bez żadnego kłopotu. Tak to powinno wyglądać w cywilizowanym świecie.

Pierwsze logowanie odbywa się za pomocą podania numeru telefonu i wygenerowaniu dla nas hasła, które należy podać. Następną czynnością jest wybór kina, w którym chcemy obejrzeć dany film, a do tego odpowiedni termin, który nas interesuje. Po tym dostajemy informacje na temat filmu i godziny w których jest on grany. Wystarczy wybrać odpowiednia godzinę, rodzaj biletu (ulgowe, dla studentów albo normalne) oraz ilość biletów. Potem przechodzimy do opcji płacenia. Możemy to robić tylko za pomocą karty, którą zarejestrowaliśmy wcześniej w systemie SkyCash. Pozwala on na błyskawiczne płatności tego typu.

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button