eskaGO – wszystkie stacje radiowe i telewizyjne w jednym miejscu

Radio Eska to chyba najpopularniejsza stacja radiowa, która wchodzi w skład grupy radiowej Time. Tak samo jak eska Rock, VOX FM i Radio WaWa. Do tego dochodzą także dwie stacje telewizyjne, a konkretniej Eska TV i Polo TV. Pojawił się także serwis internetowy eskaGO. Stworzono również aplikację na Androida o takiej samej nazwie. Za jej pomocą uzyskamy dostęp do wszystkich stacji radiowych oraz telewizyjnych.

Po uruchomieniu aplikacji pierwszą rzeczą, którą widzimy jest zakładka Radio, w której to wybieramy sobie stację radiową. Podzielone są one na kategorie. Do tego podzielone są także na rejony, tj. możemy słuchać stacji radiowej z Poznania, Warszawy. Zależnie od tego którą wybierzemy.

Podczas słuchania muzyki z radia mamy dostęp do okładki, informacji o artyście, całego tekstu, play listy. Tak właśnie powinna wyglądać obsługa aplikacji do stacji radiowej. Na uwagę zasługuje jakość dźwięku, którą oferuje aplikacja. To samo dotyczy również telewizji. Bardzo dobrze!

Kolejną zakładką jest news, gdzie zobaczymy interesujące nas aplikacje. Oczywiście warto się zalogować, bo wtedy otrzymamy dostęp do ulubionych piosenek, aplikacji i powiązać nasze konto z facebookiem by uzyskać kontakt z DJami i prowadzącymi aktualny program.

Aplikacja nie sprawia większych problemów, lecz czasem występują kłopoty ze stabilnością. Wbudowane radio w telefonach sprawia, że poza zasięgiem sieci wifi nie będziemy go raczej słuchać, lec z telewizję naprawdę warto, jeśli ktoś słucha tego typu muzyki. Niestety użytkownicy ciągle zgłaszają problemy na różnych modelach telefonów. Miejmy nadzieje, ze zostaną one niedługo poprawione.

Oczywiście za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button