Marble Saga – zbij wszystkie kulki!

Bardzo duża część osób uwielbia gry, gdzie zbija się kolorowe kulki, bądź też odpowiednio je układa, aby mogły się nawzajem wyeliminować. Są to tak zwane gry zuma. Stają się one coraz bardziej popularne. W szczególności jeśli chodzi o smartfony z dużymi wyświetlaczami. Wszystko dlatego, że tego typu gry są łatwe w obsłudze, wciągają i przede wszystkim bardzo przyjemnie się w nie gra. Kolejną taką grą jest właśnie Marble Saga.

Gra polega na zestrzeleniu kulek, tak aby nie została ani jedna. Jak wszystkie tego typu gry, ta również posiada wielu fanów na całym świecie. Wymaga od nas bowiem spostrzegawczości, ale również refleksu. Bowiem musimy tak trafić kulką, aby przynajmniej 3 kulki i więcej znajdowały się koło siebie i były tego samego koloru. Jednak trzeba pamiętać, żeby nasz sznur nie był zbyt długi, bowiem wtedy wpadnie on do dziury, co oznacza przegranie rozgrywki. Dlatego też na tego typu rzeczy trzeba uważać. Jeśli chodzi o sterowanie to jest bardzo proste. Ponieważ wystarczy ustawić armatkę w odpowiednim kierunku i po prostu dotknąć ekranu, co spowoduje wystrzał danej kulki w wyznaczonym przez nas kierunku. Gra oferuje nam aż ponad 100 różnych poziomów, dlatego też mamy zapewnionych naprawdę wiele godzin wciągającej rozgrywki.

 

Grafika jest tutaj bardzo dobra, jak na swoje standardy, również muzyka oraz dźwięki są odpowiednio dobrane. Gra naprawdę potrafi wciągnąć w szczególności, że jedne poziomy są łatwiejsze, a inne z kolei trudniejsze co znacznie urozmaica rozgrywkę i rozpędza ciemne chmury nudy.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button