AutomateIt – dodaj swojemu smartfonowi trochę samodzielności

AutomateIt to chyba jedna z najprzydatniejszych aplikacji, jakie mieliśmy okazję testować. Daje nam ona mnóstwo możliwości. Zadaniem aplikacji jest głównie zautomatyzowanie wielu czynności, które musielibyśmy robić ręcznie.

Android zyskuje wtedy trochę inteligencji wykonując to, co mu kazaliśmy w odpowiednim momencie. System zaczyna reagować na bodźce zewnętrzne. Wybieramy sobie akcję, która ma się wydarzyć i w jaki sposób telefon ma na nią zareagować. Program może reagować na odebranie SMS od danej osoby, znalezienie się w odpowiedniej lokalizacji, podłączenie urządzenia Bluetooth, podłączenie i odłączenie zestawu słuchawkowego, podłączenie USB, ładowarki, podświetlenia ekranu i wiele, wiele innych, których wymienienie zajmie wiele miejsca.

Program może wtedy zarządzać właściwie wszystkimi funkcjami telefonu wraz z odtwarzaniem odpowiednich dźwięków, rotacją, dzwonieniem do danej osoby, zarządzaniem GPS, trybem samolotowym, wibracjami, uruchomieniem aplikacji itd.

Możemy ustawić sobie tak, ze telefon rano będzie włączać dźwięki, wifi, odbierzemy maile i powiadomienia z Facebooka, wyjdziemy z domu, WiFi się wyłączy, przy dojściu do pracy włączy się znowu WiFi, dźwięki zostaną ściszone, wyświetlacz również, bo znajdujemy się w pomieszczeniu, a po naładowaniu telefonu będzie on głośno mówił, że lubi to i podoba mu się, jak go ładujemy.

Możliwości jest mnóstwo! Tylko od was zależy jak je wykorzystacie. Najlepiej jest, więc samemu pobawić się i ustalić najlepsze dla siebie reguły. Te oczywiście możemy również ściągnąć z Internetu. Niestety musimy mieć do tego konto.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button