Bouncy Bill Halloween – pomóż żółwikowi wrócić do domu!

Zapewne nie jeden z was miał kiedyś w swoim domu zwierzątko, którym się zajmował. Wielu z was zapewne jako swojego podopiecznego wybrało żółwia. Są to naprawdę bardzo sympatyczne stworzenia, które nie potrzebują aż tyle uwagi co na przykład pies czy kot. Jednak niestety bywają sytuacje, że nawet na żółwia nie możemy sobie pozwolić. Dlatego może zaopiekować się wirtualnym żółwiem i pomóc mu dotrzeć do domu? Już teraz możecie zagrać w Bouncy Bill.

Jest to kolejna platformówka, która wciąga i jest naprawdę nieźle wykonana. Wcielamy się tutaj w małego żółwika, któremu musimy postarać się pomóc w powrocie do domu. Jednak zadanie to jak zwykle nie będzie łatwe. Bowiem po drodze czeka na nas naprawdę dużo niebezpieczeństw, a niezbędna stanie się tutaj umiejętność skakania, bowiem to właśnie na niej głównie opiera się cała gra. Naszymi przyjaciółmi, którzy pomogą nam pokonać poszczególne poziomy są latające dynie oraz duchy. Po drodze natomiast musimy zbierać porozrzucane monety. Sterowanie gry nie wymaga od nas wiele wysiłków. Bowiem chodzi tutaj tylko o poruszanie palcem po naszym ekranie w celu przesunięcia platformy oraz dotykanie wyświetlacza w odpowiednim momencie, aby na przykład nasz żółwik w danym momencie trafił na ducha, czy też latająca dynię.

Gra jest naprawdę estetycznie wykonana. Muzyka jest ciekawa, a grafika jest faktycznie dobra. Gra z pewnością pochłonie nie tylko dzieci, ale i dorosłym skradnie wiele godzin wolnego czasu, który wypełni się świetną zabawą, dzięki właśnie tej grze.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button