Permüt – quiz, w którym popiszesz się przed znajomymi swoją wiedzą

Permüt to quiz studia TripleFun, który został zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy lubią rywalizować z innymi. Aplikacja jest z pozoru fajna i ciekawa. W praktyce nudziło mi się okrutnie i po krótkiej chwili usunęłam ją ze swojego iPhone’a. Być może ten fakt wynika z mojej niechęci do wspólnych gier ze znajomymi z Facebooka?  Chyba tak.

Założenie jest następujące: łączymy się z fejsem i zapraszamy do zabawy swoich znajomych. Istnieje szansa połączenia się z ludźmi, którzy aktualnie są online, ale do tej pory mi się to nie udało na tyle, by móc porównać swoje wyniki z ich osiągnięciami. Wśród podstawowych kategorii tematycznych quizu znajdziemy: geografię, muzykę, film, IQ oraz inne.

Nasze zadanie polega na odpowiadaniu w jak najszybszym czasie na 5 krótkich pytań. Sprawdzian nie jest standardowy, gdyż nie zawiera odpowiedzi typu a, b, c, lub d. Tutaj otrzymujemy cztery, bądź pięć obrazków, które musimy ustawić w odpowiedniej kolejności, biorąc pod uwagę pytanie, oraz strzałkę znajdującą się z lewej strony ekranu.

Zależnie od naszej wiedzy zostajemy podsumowani po każdym pytaniu. Bonusy można uzyskać za rozwiązanie zadania w krótkim czasie. Na ,,dzień dobry” otrzymujemy 5 podpowiedzi, które po wykorzystaniu możliwe są do uzupełnienia za drobną opłatą. Nie wiem po co mielibyśmy używać takich podpowiedzi, skoro mamy sprawdzić swoją wiedzę, ale może niektórzy będą chcieli zabłysnąć znajomym swoją inteligencją.

Oprawa audiowizualna aplikacji jest całkiem dobra. Interfejs jest przejrzysty i klasyczny. Możemy sprawdzić wyniki najlepszych użytkowników, oraz sprawdzić swoją pozycję na liście – i tu jest mały pikuś – wykupując wersję PRO. Nie rozumiem za bardzo jaki jest sens kupowania pełnej wersji – tylko po to, by porównać wyniki i mieć dostęp do głupawych opcji?

Decyzję o pobraniu aplikacji, bądź odpuszczeniu pozostawiam już każdemu z osobna. Jeśli jesteście uzależnieni od Facebooka i całkiem dobrze znacie się na angielskim, z pewnością będziecie mieć radochę :)

icon
Permüt - A fun new picture quiz to play with your friends!TripleFunGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close