Filozofia Miłości – dokonaj wyboru i stwórz własną fabułę!

Jak wiadomo seriale anime są coraz bardziej popularne. Opanowały już całą Japonię, a i w Polsce jest już coraz więcej fanów tego gatunku. Dlatego otrzymujemy coraz więcej przetłumaczonych komiksów tak zwanej mangi oraz mamy z każdym miesiącem większy dostęp do całych serii anime, które są tłumaczone na język polski. W Japonii również bardzo popularnymi grami na Androida są tak zwane Visual Novel. Są to historie z postaciami z anime, którymi steruje użytkownik i wybiera dla nich odpowiednie ścieżki życia.

 

Filozofia Miłości jest pierwszą taką aplikacją Visual Novel na Androida w Polsce. Jest ona połączeniem wirtualnej i interaktywnej powieści graficznej. Jak dotąd nie były one wydawane w języku polskim. A całą tę sytuację zmieniła nowa aplikacja Mobinet Games, czyli właśnie Filozofia Miłości. Graj nie jest skomplikowana. Posiada bardzo ciekawą i kilkuwątkową fabułę. Gracz w tym wypadku wciela się w głównego bohatera, czyli studenta filozofii, który przyjechał na studia. Opowieść jest kształtowana przez gracza, który dokonuje wyborów mających zaważyć na jego życiu. Co więcej nasze wybory również będą miały wpływ na jego szczęście w związkach miłosnych. Gra ma na celu nie tylko przeżycia przygód bohatera, ale również zapoznanie się z antyczną filozofią. Jest ona skierowana głównie dla dziewczyn.

 

Grafika jak przystało na anime jest naprawdę dobra. A i muzyka będzie odpowiadać gustom pań. Opowieść naprawdę potrafi wciągnąć.
Gra za 4,42zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button