Battle Gems – setki leveli w walecznym ,,match 3″

Jak wiadomo od dawna, jestem wielką fanką ,,match 3″. Gry tego typu bardzo mnie odstresowują i sprawiają, że regeneruję swoje umysłowe siły. W tym wpisie przybliżę Wam Battle Gems – produkcję, w której wygrana w walce zależy od naszych umiejętności kombinowania na planszy z dziesiątkami klocków.

Walka toczy się pomiędzy naszym bohaterem wyposażonym w pomoc zwierzaka, a wielkim potworem. Zwycięży ten, który wyzeruje życie przeciwnika. Dysponujemy kilkoma różnymi sposobami ataku. Każdy z nich ma swój symbol. Obiekty, które będziemy zbijać również będą odpowiednio oznaczone, abyśmy mogli decydować o tym, jaką taktykę walki przyjmujemy.

Na początku wybieramy postać, którą będziemy się poruszać podczas zabawy. Dobieramy oczy, włosy, broń, oraz ubiór. Kiedy wszystko będzie gotowe, wkraczamy na arenę walki. Jak widzicie wyżej, spotkacie się w grze z wieloma różnymi klockami do zbicia. Każdy kolor oznacza inny sposób ataku. O ile łapki nie muszę tłumaczyć, bo raczej każdy to skojarzy ze zwierzęcym przyjacielem, o tyle miecze, niebieskie kryształy, oraz eliksiry wymagają wytłumaczenia.

Pod każdą postacią pojawia się pasek, który wskazuje na pozostałą ilość życia. Jeżeli będziecie czuć, ze postać nie wytrzyma do końca pojedynku, postarajcie się zbić jak największą ilość buteleczek eliksirów. Przeciągacie palcem w prawo, bądź w lewo, aby zbudować jak największy łańcuch mikstur. Tak samo jest w przypadku miecza i lodu, tyle że ich użycie skutkuje zadaniem poważnych obrażeń przeciwnikowi.

Jeżeli zarobicie odpowiednią ilość pieniędzy, będziecie mogli odwiedzić sklep. Znajdziecie w nim dziesiątki różnych przedmiotów, które przydadzą się podczas walki. Niektóre z nich uchronią Was przed nadmiernym atakiem, inne natomiast sprawią, że Wasze uderzenia będą dużo silniejsze. Przykładem tego pierwszego jest hełm, drugiego natomiast specjalny miecz.

Trzeba przyznać, że twórcy aplikacji, studio Artix Entertainment bardzo przyłożyło się do ilości i jakości leveli. Do pokonania mamy ponad 150 stworów, pogrupowanych w 450 questów. Cóż … grać, nie umierać! :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button