Sleepwalker’s Journey – doprowadź lunatyka do łóżka!

Nie ma chyba takiej osoby, która nie lubiłaby powylegiwać się w łóżku i długo pospać. Każdy z nas chyba uwielbia przytulne i ciepłe łóżko. Nie brakuje również lunatyków, czyli osób, które chodzą we śnie. Momentami jest to niebezpieczne. Lunatycy bowiem potrafią chodzić po całym domu, a i zdarzają się przypadki, że z niego wychodzą. Jeśli lubicie gry z ciekawą grafiką i dość interesującą fabuła, to powinniście zwrócić uwagę na Sleepwalker’s Journey.

 

Jest to platformówka, zapewne wielu z was przypadnie do gustu. Gra ta zabiera nas do krainy snów. Wcielamy się tutaj właśnie w lunatyka – Moonboy’a, którego musimy bezpiecznie doprowadzić do jego łóżka. Jednak  nie jest to takie łatwe zadanie jakby mogło się wydawać. Bowiem będzie to od nas wymagało usuwania przeszkód, rozwiązywania różnych zadań, używania wind, ustawiania otoczenia, czy też likwidowania pułapek oraz wrogów. Sterowanie jest tutaj bardzo proste. Na ekranie bowiem pojawi się nam ręka, którą będziemy mogli poruszać i sterować. I to właśnie dzięki niej przechodzić kolejne poziomy, wystarczy tylko dotykać ekranu w odpowiednim miejscu. Gra składa się aż z 51 etapów – snów, a ich ilość regularnie będzie zwiększana przez twórców, którzy obiecują aktualizację. Wprawdzie jest ona płatna, jednak nie jest to duża kwota.

 

Grafika jest naprawdę dobra, bajkowa przestrzeń, a do tego klimatyczna muzyka w pełni pozwoli wcielić się nam w naszego bohatera. Dlatego gra będzie oderwaniem od rzeczywistości i uwolnieniem was od przyziemnych spraw i problemów.
Gra za 2,99zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button