Flo – kalendarzyk menstruacyjny i owulacyjny

Aplikacja Flo sprawdzi się w rękach młodych dziewcząt, dojrzałych kobiet, a także przyszłych i obecnych, ciężarnych. Narzędzie umożliwia śledzenie cyklu kobiecego i wspomaga dbanie o zdrowie.

Flo posługuje się językiem polskim, w związku z czym wszystkie alerty są jasne i zrozumiałe. Aplikacja w prosty i inteligentny sposób pomaga w śledzeniu miesięcznego cyklu kobiety, podając dokładne i wiarygodne prognozy na nadchodzące dni, oraz wspomagając monitorowanie cyklu owulacyjnego.

Z Flo Period Tracker skorzystają nie tylko te panie, które posiadają idealnie regularnie występujące miesiączki. Rejestrowanie dni, planowanie przypomnień, rejestrowanie nastrojów i symptomów to funkcje, z których skorzystają również posiadaczki nieregularnych cykli.

Pierwsze uruchomienie aplikacji jest niezwykle ważne. Należy w jego trakcie zaznaczyć aktualne informacje dotyczące stanu zdrowia: monitorowanie cyklu, planowanie zajścia w ciążę, bądź zastosowanie trybu ,,ciąża”.

Ustawienia stylu życia to zakładka, która w personalizuje całe narzędzie. Wpisując normalną długość snu, spożycie wody, dzienną ilość kroków, docelową wagę, wzrost, czy spożycie kalorii, można uzyskać wartościowe informacje zwrotne.

Aplikacja ma połączenie z Apple Health. Poprzez inteligentny system powiadomień, ułatwia comiesięczne monitorowanie zdrowia kobiety i bez wątpienia pomaga podczas rutynowych wizyt u lekarzy.

Wygląd Flo jest bardzo kobiecy i subtelny. Nie powstydzi się jej żadna (lubiąca róż… :) ), kobieta :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button