Rise Up – baloniku, leć do nieba!

Rise Up to gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest sprawianie, by balon mógł swobodnie wzbijać się w powietrze. Wydaje się, że znalezienie się na pierwszym miejscu na liście darmowych gier AppStore do czegoś zobowiązuje. Czy faktycznie?

Produkcja Only One Pass 1000 oferuje niekończący się tryb endless, podzielony na kolejne warstwy nieba. Rise Up gwarantuje, że każdorazowe podejście do zabawy jest niepowtarzalne. Nie ma dwóch identycznych startów, dzięki czemu nie można zaplanować prób ominięcia przeszkadzajek.

Sterowanie ogranicza się do przesuwania palcem po ekranie w miejsca, w które ma udać się taranująca przeszkody kula. Ów element został stworzony do tego, by unicestwiać wszystkie przeszkadzajki, jakie stoją na drodze drobnemu balonikowi. Należy w odpowiednim momencie wybić intruzów z ekranu, by główny bohater mógł frunąć w górę.

Wystarczy jednak jedno bliskie spotkanie z innymi obiektami, by natychmiast przerwać zabawę. Jedynym sposobem na przywrócenie się do gry, jest obejrzenie sponsorowanej reklamy.

Reklam w grze nie brakuje. Praktycznie za każdym razem, gdy popełniamy błąd, na ekran wpada filmik promocyjny. By go wyłączyć, należy odczekać kilka sekund. Niestety, takie zagrania autorów wpływają na podniesienie poziomu nerwów u gracza :)

W trakcie zabawy istnieje możliwość wykonywania misji pobocznych. Dzięki nim odblokowaniu ulegają nowe balony, które skutecznie umilają rozgrywkę.

Podsumowując – zabawa przednia, chociaż reklamy potrafią skutecznie wyprowadzić z równowagi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button